PayPal - pitanja i odgovori

  • Odgovora: 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
PayPal - pitanja i odgovori
« poslato: 16:29:02, 08.Dec.2014. »
PayPal je internet kompanija koja omogućava da kupujete, placate, vrsite novčane prenose, a sve to u potpunosti preko interneta. Jednostavnost PayPal-a je dovela do toga da se on sada smatra najpoznatijim servisom za obavljanje online transakcija.

PayPal dugo nije bio dostupan građanima Srbije, a konačno je postao dostupan 10. Aprila 2013. godine, sa ograničenjem da se nalozi mogu koristiti samo za usluge slanja novca i kupovine dobara ili usluga preko interneta. Nije dozvoljeno primanje uplata od strane drugih lica, niti podizanja novca sa PayPal-a na bankovni račun. Ovo jeste veliko ogranicenje, ali mnogima će značiti i samo usluga za plaćanje na internetu, jer postoji veliki broj sajtova koji nam nisu bili dostupni iz razloga što su kao platežno sredstvo omogućavali samo Paypal.

Kako se registrovati na PayPalu?

Registracija i uputstvo za koriscenje!

Za registracija na Paypalu potrebna vam je email adresa koju cete koristiti (samo) za ovu svrhu i posedovati debitnu ili kreditnu karticu za plaćanje preko interneta. Kartice koje možete koristiti su Visa, Visa Electron, AMEX, MasterCard i American Express.

Idete na: https://www.paypal.com
Pojavice vam se kao u attachment slici.
« Najnovija izmena:: 22:49:26, 13.Apr.2018. Miloš Mi. »


Strah me čini jačim i boljim.
 


*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: PayPal - pitanja i odgovori
« Odgovor #1 poslato: 16:34:27, 08.Dec.2014. »
Ako ste fizicko lice oznacite personal account, ako ste pravno oznacite business account. Kada oznacite dobicete prikaz kao u attachment poruke.
Odabracete zemlju, znaci Srbija, upisujete email adresu koju smo vec spomenuli i dva puta lozinku. Nakon toga moci cete da dopunite svoj account dodatnim informacijama na paypalu. Vase ime i prezime, adresa, grad kao i detalji oko kartice sa koje ce se skidati novcana sredstva.

Strah me čini jačim i boljim.
 

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: PayPal - pitanja i odgovori
« Odgovor #2 poslato: 16:41:31, 08.Dec.2014. »
Da biste potvrdili PayPal nalog potrebno je da odradite verifikaciju naloga klikom na link Get verified. Tada ce sa vaseg racuna biti skinut jedan mali iznos.
U vasem bankovnom izvestaju imacete u nazivu transakcije cetvorocifreni broj koji cete kopirati i uneti u confirm card. Time je zavrsen proces registracije platne kartice za PayPal nalog. Nakon par dana skinuta sredstva PayPal trebalo bi da refundira preko nove transakcije.

Sve sto vas interesuje u vezi PayPala mozete u nastavku teme!
Strah me čini jačim i boljim.
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
9 Odgovora
20300 Pregleda
Najnovije: 01:39:55, 14.Jul.2019.
kobayashi
39 Odgovora
8318 Pregleda
Najnovije: 23:57:29, 05.Sep.2016.
filozof
10 Odgovora
4666 Pregleda
Najnovije: 19:58:25, 24.Mar.2014.
Miloš Mi.