Film Mali Budo

  • Odgovora: 13
Stranice: « 1 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Old Boy

  • *
  • 47
  • 3
  • Pol: Muško
  • Mišljenje je kao dupe,svako ga ima
Odg: Film Mali Budo
« Odgovor #10 poslato: 20:18:56, 30.Sep.2014. »
Dobro vece  :)
 


*

Van mreže Bojan-

  • ***
  • 1 824
  • 58
  • Pol: Muško
Odg: Film Mali Budo
« Odgovor #11 poslato: 21:05:52, 30.Sep.2014. »
Da li je neko gledao Malog Budu?  (mah:mah)
Ja nisam... (mah:mah)
Dobro vece  :)
'de si čiča... (mah:mah)
 

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Film Mali Budo
« Odgovor #12 poslato: 12:44:32, 02.Okt.2014. »
Dajemo vam 10 dobrih razloga da, ukoliko niste, pogledate hit film "Mali Budo":

1. Zato što, posle dužeg vremena, dobijate priliku da pogledate pravu domaću komediju, koju ćete odmah po izlasku iz sale poželeti da odgledate barem još jednom

2. Zato što ćete onda razumeti koji je Mali Budo sam sebi kralj i potencijal

3. Zato što ćete se valjati od smeha kada presimpatična Hristina Popović kaže "Čast mi je"

4. Zato što ćete videti kako glumac Petar Strugar ume da "operiše"

5. Zato što ćete tek posle odgledanog filma razumeti zašto ima toliko Crnogoraca u Beogradu

6. Zato što ćete videti na šta su sve spremne žene kad im Mišo (Sergej Trifunović) zatraži pomoć

7. Zato što možete čuti kako Petar Strugar kaže kotrljajuće R (a to je detalj koji je sam Petar ubacio u lik Buda)

8. Zato što će vam Dr Pavićević (Andrija Milošević) dati najbolji savet kako da na najbrži način uđete u urgentno odeljenje na VMA

9. Zato što ćete upoznati Krsta, školskog druga, koji je 30 godina u Beogradu, a još uvek akcenat nije promenio

10. Zato što možete videti kako Petar Strugar, da ne kažemo, Mali Budo, hoda na prstima (Petrova ideja za još jednu Budovu osobinu)
Strah me čini jačim i boljim.
 

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Film Mali Budo
« Odgovor #13 poslato: 21:15:31, 21.Okt.2014. »
Domaća komedija "Mali Budo" do sada je nasmejala već 250 000 gledalaca na teritoriji Srbije, Crne Gore i Bosne i Hercegovine.
Ovaj debitantski film režisera Danila Bećkovića, sa pravom nosi naziv "komedija ove jeseni" i stvara velike redove na blagajnama naših bioskopa u proteklih mesec dana.

Film se prikazuje u svim bioskopima, kao i preko mobilne 3D opreme, a do kraja oktobra najavljeno je prikazivanje u Kostolcu, Bačkoj Topoli, Sivcu, Vojdvode Stepi, Srpskoj Crnji, Lazarevcu i Jagodini.
 
Publika u Crnoj Gori je film odlično prihvatila, jer je "Mali Budo" najgledaniji film u bioskopu Cineplexx Delta City u Podgorici od kada bioskop postoji.

Zbog velikog interesovanja, film se prikazuje putem mobilne opreme i širom Crne Gore. Danas i sutra je u Nikšiću, a u narednom periodu prikazivaće se i u Tivtu, Kotoru, Herceg Novom, Baru, Kolašinu, Bijelom Polju, Beranu, Rožaju, Andrejevici i Plavu.
Strah me čini jačim i boljim.
 


Stranice: « 1 2

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
0 Odgovora
1004 Pregleda
Najnovije: 13:30:47, 31.Okt.2012.
Maestro
4 Odgovora
1503 Pregleda
Najnovije: 01:19:26, 23.Apr.2013.
faith
8 Odgovora
2245 Pregleda
Najnovije: 00:59:20, 03.Avg.2014.
Bojan-