Mikelanđelovi radovi

• Odgovora: 13
Stranice: « 1 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: Mikelanđelovi radovi
« Odgovor #10 poslato: 08:50:06, 05.Jun.2014. »
to se ja malo sa elenom šalim, nemam zamerke za rad stvarno  ;D
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

*

Van mreže elena86

• 4 387
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 129
  • Pol: Žensko
« Odgovor #11 poslato: 09:24:05, 05.Jun.2014. »
Hvala I tebi elena i tebi plutonac.
A sto se tih statuica iznad Jovane tice to su sumski duhovi,mali.Nemam sad nijednog takvog zavrsenog.Ostali mi samo ti cigleni,ovaj zadnji sto se kaci na zid i onaj veliki sto nije zavrsen."Nosonju"ne ubrajam jer on nije sumski duh.Ali kad budem uradio nekog,mogu ti pokloniti,ako ti se bas svidja.A ako ti se to cini neposteno mozemo se i zameniti.Ti meni neki tvoj dekupazic po tvom izboru,a ja tebi duhica.I onda nema da te grize savest. :D
A plutonac,jos nekima je to zalicilo kao i tebi.:)
Posle sam i ja primetio pa gledam da malo korigujem. ;D
Naravno da moze,mislim na razmenu,ali tek kad se ja lepo izvezbam,sad nekako jos uvek ucim  :)

A pusti ti plutonca,njemu u zadnje vreme sve nesto ima veze sa falusnim simbolima,pitam se zasto  :roll:  ;D,a posebno voli da ih povezuje sa mnom  :789: ;D
Svaka zena je dama u drustvu pravog muskarca

*

Van mreže Mikelandjelo

• **
  • 167
  • 8
« Odgovor #12 poslato: 09:51:20, 05.Jun.2014. »
Ma nemas brige plotunac,ja to nisam ni shvatio tako pa i da ti je to i bila zamerka opet ne bi mi to smetalo.Nego sam ja to pomenuo jer na jednom drugom forumu na kom sam bas dugo,cim sam napravio prvih par komada odmah je jednom forumasu zalicilo na to.Pa je usledila buica interesantnih sala,nasta se ja opet nisam naljutio.Malo sam se iznenadio jer ja to tada nisam stvarno video,jer da jesam nebih ga tako sigurno uradio,al nisam.Pa kad su oni to rekli,a ja posle ponovo bacio pogled bas sam se iznenadio. ;DAli sta danasnji umetnici sve rade,ovo je moje maciji kasalj. ;D
A elena,eto kad ti god hoces.Ja sam tu.Jednu cu uraditi bas za tebe kada nadjem slobodnog vremena i ostavicu je na strani da ceka tebe. :D
A jos da znas,sto se toga tice i u vezi toga  ja sam ti kao vino,sto starije sve bolje,u ovom slucaju sto kasnije to ces bolju figuru dobiti. :smehotres:Jer se ja jos usavrsavam,pa svakim novim radom sam za malo jos bolji.
Samo nemoj ti sad zbog ovoga da cekas mnogo,5-6 godina u vr glave. :smehotres:Naravno salim se.Meni odgovoara i sad i nemoj se opterecivati time koliko si dobra i dal si za to dovoljno dobra.Meni jesi ,tako da sa moje strane imas jedan veliki pristanak.Ali opet ,ti odluci. :flowers:
Neke stvari da bi dobio moras prvo da ih pustis.

*

Van mreže Mikelandjelo

• **
  • 167
  • 8
« Odgovor #13 poslato: 12:51:02, 15.Dec.2014. »
Evo jos malo moih radova.Ima svasta.
Jovan Krstitelj u izradi

Malo duhova i jos neceg

To je sve.Pozdrav svima. :)
Neke stvari da bi dobio moras prvo da ih pustis.

Stranice: « 1 2

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000