Haski tribunal

• Odgovora: 22
Stranice: « 1 2 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 5 077
  • Zahvaljeno: 39 puta
  • 185
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Haski tribunal
« Odgovor #20 poslato: 11:14:00, 07.Nov.2014. »
Potpredsednik Srpske radikalne stranke (SRS) Milorad Mirčić izjavio je da će u petak biti poznat datum kada će se lider radikala Vojislav Šeselj vratiti u Srbiju, i dodao da očekuje da će već naredne subote u Beogradu biti održan miting sa koga će se on obratiti gradjanima.
Mirčić je rekao agenciji Beta da je sudsko veće Haškog tibunala donelo odluku o bezuslovnom puštanju Šešelja, te da je Šešelj dobio tekst te odluke.
Očekujemo da će cela procedura biti obavljena u narednih nekoliko dana, rekao je Mirčić i dodao da je za očekivati da lider SRS ubrzo dodje u Srbiju.
NJegova stranačka koleginica Vjerica Radeta napisala je na tviteru da Šešelja očekuje u ponedeljak u Beogradu.
"Da se u Srbiji živi bolje, Šešelja bi dočekali kao veliku žrtvu, pošto živimo jadno i bedno on će biti jedina nada i slamka spasa da se izvade iz močvare u koju su nas galopirajuće uveli (premijer Srbije) Aleksandar Vučić i (predsednik Srbije) Tomislav Nikolić", kazao je Mirčić.
Mirčić je naveo da očekuje spontano okupljanje simpatizera SRS povodom dolaska predsednika SRS u Srbiju.

(Beta, 07.11.2014)
Strah me čini jačim i boljim.

*

Van mreže web manijak

• 1 841
  • 31
  • Neka ostane licno
« Odgovor #21 poslato: 14:35:34, 31.Mar.2016. »
Radovan Karadžić je osuđen na 40 godina zatvora. Karadžićeva odbrana već je počela da radi na žalbi na presudu, naveo je Petronijević za "Večernje novosti", dodajući da je prvostepena presuda najobimnija u istoriji suda u Hagu.

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 5 077
  • Zahvaljeno: 39 puta
  • 185
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #22 poslato: 22:51:54, 31.Mar.2016. »
Kompletan spisak optuzenih mozete videti ovde.
Strah me čini jačim i boljim.

Stranice: « 1 2 3

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000