Da li ce Nokia opet biti lider?

  • Odgovora: 15
Stranice: 1 2 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže filozof

  • ***
  • 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 34
  • Pol: Muško
Da li ce Nokia opet biti lider?
« poslato: 13:49:40, 03.Jul.2013. »
Nema sumnje da je Nokia imala veoma težak početak sa Windows Phone operativnim sistemom i Lumia telefonima, ali se po tom pitanju desio primetan progres. Naše tržište je još uvek malo i nespremno na eksperimente poput Windows Phone uređaja (iako oni postoje u ponudi), ali na nekim većim tržištima ima mesta i za imena koja nisu Apple ili Android. Novi Lumia 925 telefon ne koristi više polikarbonat koji je Nokia koristila kod mnogih Lumia uređaja, već ima "premium" aluminijumsko kućište, što bi moglo da doprinese popularizaciji uređaja. Prema Google Trends statistici interesovanje za Nokia Lumia uređaje značajno raste u poslednjih nekoliko meseci. Povećano interesovanje ne mora da ima veze sa nekim konkretnim modelom, već se verovatno prenosi na čitavu liniju Lumia proizvoda. Naranvo, povećano interesovanje ne mora da znači automatsko povećanje prodaje, ali može se reći da kupci (ponovo) žele da vide šta to Nokia ima da ponudi.
 


http://www.ubergizmo.com/2013/07/nokia-lumia-interest-on-the-rise-according-to-google-trends/



Da li ce Nokia povecati prodaju sada kada koristi windows 8??


Nada je san budnih.
Aristotel
 


*

Van mreže tigex

  • *
  • 42
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Da li ce Nokia opet biti lider?
« Odgovor #1 poslato: 21:40:02, 12.Jul.2013. »
Bice veca prodaja telefona ali to ne resava problem

Android je vec krupan igrac i sada ce nokia morati da ide brze sa usavrsavanjem, da bi bila jaca mora da ponudi vise nego android u svakom trenutku
 

*

Van mreže Fifi

  • **
  • 359
  • 6
  • Pol: Žensko
Odg: Da li ce Nokia opet biti lider?
« Odgovor #2 poslato: 22:58:00, 12.Jul.2013. »
''starije'' stvari su daleko kvalitetnije od ovih novih modernizovanih  8) tako da će nam se uskoro polako vraćati sve što se nekada koristilo  :olala: jupi to me raduje ,nadam se da će da ukinu mobilne/fiksne telefone  pa da se svi dopisujemo preko pisma  bananadance2 porukice na mobilnom se obrišu ,nečije bitne reči izgovorene preko fiksnog ili mobilnog vremenom izblede i zaborave se ali pisma ostaju  slonce

Znam da je to nemoguće mislim to da se ukinu telefoni ali želim da živim u nadi pa makar ta nada bila jedna velika zabluda  :olala: inače Nokia je Nokia ,danas kad bi neko imao Nokiu bio bi smešan jer ljudi cene samo ono što je skupo  :789:
« Najnovija izmena:: 12:00:35, 13.Jul.2013. Maestro »
 

*

Van mreže Maestro

  • ****
  • 3 386
  • 27
  • Pol: Muško
  • Carpe diem (iskoristi dan)
    • Facebook
Odg: Da li ce Nokia opet biti lider?
« Odgovor #3 poslato: 12:01:55, 13.Jul.2013. »
Povecace prodaju ali ce tesko da izadje na kraj sa Googlom / androidom ;)
 

*

Van mreže smajlić

  • *
  • 12
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Da li ce Nokia opet biti lider?
« Odgovor #4 poslato: 12:36:54, 20.Avg.2013. »
Nisam bas siguran da ce Nokia da opet bude lider. Morace mnogo toga da uradi da bi uspeo. Po meni oni su krenuli u drugom pravcu, pravcu gde je manje korisnika. Ali nikad se nezna, mozda promeni politiku firme pa ce da naprave novu bum :)
 

*

Van mreže filozof

  • ***
  • 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 34
  • Pol: Muško
Odg: Da li ce Nokia opet biti lider?
« Odgovor #5 poslato: 13:12:03, 27.Avg.2013. »
Ja bih voleo da vrate svoju poziciju. Nokia telefoni su uvek bili najkvalitetniji u svakom smislu.
Nada je san budnih.
Aristotel
 


*

Van mreže elena86

  • ****
  • 4 388
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 129
  • Pol: Žensko
Odg: Da li ce Nokia opet biti lider?
« Odgovor #6 poslato: 13:27:47, 27.Avg.2013. »
da Nokia telefoni nekad jesu bili najkvalitetniji,ja oduvek samo njih koristim,ali se sad i predomisljam jer u zadnjih par godina nisam imala telefon koji vredi toliko koliko su im oni digli cenu,ne bi ih ni dzabe sad uzela da mi neko da,totalno sam razocarana  :no:
Svaka zena je dama u drustvu pravog muskarca
 

*

Van mreže filozof

  • ***
  • 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 34
  • Pol: Muško
Odg: Da li ce Nokia opet biti lider?
« Odgovor #7 poslato: 23:04:47, 29.Avg.2013. »
To zavisi i od modela  :)

Koji telefon si imala? Nije stvar u ceni vec zato jer su koristili simbian OS dok su svi pod androidom povecavali prodaju..
Nada je san budnih.
Aristotel
 

*

Van mreže elena86

  • ****
  • 4 388
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 129
  • Pol: Žensko
Odg: Da li ce Nokia opet biti lider?
« Odgovor #8 poslato: 19:29:52, 30.Avg.2013. »
One prethodne starije modele necu ni da nabrajam vise se i ne secam koji su bili  ;D ali su bili ok posle su se iskvarili,a u zadnje 3 god. x3 katastrofa posle par meseci sam trazila da mi zamene za neki drugi jer sam ga tri puta za tih nekoliko meseci nosila na popravku,posle njega ne mogu da se setim koji je bio model malo bolji nego x3 ali je na kraju zavrsio u nekom zidu rasturen u komadice jer me je mnogo naljutio  (*o*) tasm,zatim c7 on je jedini ok i posle godinu ipo dana radi odlicno mora da su se nesto gadno prevarili kad su ga pravili pa tako dobro radi  :) jos uvek ga imam,i pored njega koristim i N8 e to je tek katastrofa on od prvog dana nije radio kako treba po sto puta dnevno se blokira i izludjuje me,da nisam dala tolike pare za njega odavno bi i on zavrsio u nekom zidu,jedino sto na njemu vredi je kamera ali to mi je najmanje bitno.A svi telefoni su kupljeni novi ni jedan nije polovan.Eto to je to,kako god bas sam razocarana  :(
Svaka zena je dama u drustvu pravog muskarca
 

*

Van mreže Maestro

  • ****
  • 3 386
  • 27
  • Pol: Muško
  • Carpe diem (iskoristi dan)
    • Facebook
Odg: Da li ce Nokia opet biti lider?
« Odgovor #9 poslato: 23:20:07, 01.Sep.2013. »
Uglavnom nabrojani telefoni ne koriste win 8 nego simbian  :)
 


Stranice: 1 2 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
Opet ...

Započeo Maestro « 1 2 ... 6 7 » :: Ćaskanje ::

68 Odgovora
9125 Pregleda
Najnovije: 15:17:58, 20.Jan.2013.
medenica
2 Odgovora
1133 Pregleda
Najnovije: 00:32:29, 16.Jun.2013.
Maestro
12 Odgovora
2161 Pregleda
Najnovije: 14:38:32, 09.Feb.2014.
Miloš Mi.