Da li sam lezbejka i sta da radim ako jesam?

  • Odgovora: 6

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Da li sam lezbejka i sta da radim ako jesam?
« poslato: 10:54:22, 16.Jun.2013. »
Caooo :) trazim vec danima po raznim sajtovima odgovor na pitanje da li sam ja lezbejka.. i sta da radim ako jesam.. ii sad kad sam vec nasla sajt ili sta god da je :D .. imam bezbroj pitanja. Da ne duzim i tako to, ovako :P jaa zivim u malom selu gde bukvalno niko i nista ne moze da sakrije.. moja porodica je jedna od uglednijih pa nemam tu slobodu da radim sta i gde mi se pozeli.. i nije to samo zbog moje porodice nego ja sam jednostavno povucena.. u mom selu postaje "normalno" da je decko sa deckom (ok ovo jos i nije tako puno "ravijeno") ali zato lezbejki ili biseksualaca koliko neces.. e sad.. imam cetri sestre od tetke koje su lezbejke, biseksualke, kako god.. ja verovatno zbog ovoga nisam imala nikada i nista protiv gej veza.. medjutim, unazad mozda pola godine, nisam imala decka(inace 17 god imam) i primetila sam da se okrecem za devojkaama ali samo onima sa kratkom kosom i iskljucivo one koje lice na muskarce (bicarke). ii sad videla sam jednu devojku pre nekoliko dana, slucajno sam je nasla na fejsu, dodala je za prijatelja, i ona je meni pocela pisati.. ja sam se u roku od 3 dana zaljubila(cak je i prva osoba koja me seksualno privukla, to nije uspeo ni jedan decko pa ni devojka).. sada se vise ne dopisujemo,, sada to nije ni bitno.. nego mislim na nju po cele dane (sreca pa pocinje raspust). i juce sam vodila sa mamom vazan razgovor, na ovu temu.. sa roditeljima imam inace jako prijateljski odnos i tu su za mene UVEK. jos pre mi je mama rekla da joj je to odvratno, da to nikada nebi htela od mene, da bi je to razocaralo.. i ne planiram da joj to kazem, mislim da bi joj pozlilo ili tako nesto. Idem u medicinsku skolu, tamo su decka koja slobodno mogu da kazem- pametnija deca.. i kada se o tome prica, bilo na casu biloo da neko spomene, posmatram im face koje su uvek  :povraca: e tako.. rekla sam to samo sestrama i drugarici koja ne spada u ovu grupu ljudi :P e sad prihvatili su me.. medjutim ne znam sta da radim.. htela bih to makar da probam a sa druge strane sta ako mama sazna i sta ako sam ja stvarno lezbejka? i da li je moguce da sam se u tu devojku zaljubila jednostavno zato sto nisam imala dugo decka? o.O .. sta je Vase misljenje? ne mogu sebe da prepoznam.. hvala Vam VELIKO unapred :)


 


*

Van mreže Alicia

  • *****
  • 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Odg: Da li sam lezbejka i sta da radim ako jesam?
« Odgovor #1 poslato: 23:40:49, 20.Jun.2013. »
Ti si trenutno u fazi gdje otkrivas sebe. Mozda jesi, mozda nisi... ne opterecuj se toliko, vrijeme ce pokazati.

Na osnovu ovoga sto si napisala, prije bih rekla da si usamljena i znatizeljna. Kao sto si rekla u tvom okruzenju ima, pa ti se mozda svida njihova veza, pa bi i ti sebi...
Be Weird, at least you will have a unique Personality.
 

*

Van mreže Džudi

  • **
  • 212
  • 10
  • Pol: Žensko
Odg: Da li sam lezbejka i sta da radim ako jesam?
« Odgovor #2 poslato: 23:21:34, 24.Jun.2013. »
Slažem se sa gornjim postom. Mislim da si još u pubertetu, i da polako otkrivaš ko si. Na osnovu ovoga što si napisala, da znaš koliko ima u porodici LGBT osoba, ne deluje mi da si povučena devojka.

Radoznala si, razmišljaš o tome. Pusti da stvari teku svojim tokom. Videćeš i saznaćeš vremenom da li jesi ili nisi LGBT.
Život je sastavljen od dana za plakanje i od dana za smejanje...
 

*

Van mreže servirka

  • *
  • 1
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Da li sam lezbejka i sta da radim ako jesam?
« Odgovor #3 poslato: 21:07:05, 08.Nov.2016. »
Ti si prava lezbejka budi sigurna 100% isto kao što sam ja, samo ja sam trans-lezbejka do operacije promjene pola, a onda ću biti prosto samo lezbejka kao i sve druge.
Za moju potvrdu da sam lezbejka dobila sam od priznate aktivistkinje koja je takođe lezbejka. Kada mi je kazala da sam ja samo lezbejka bez onog trans dobila sam tako neko oslobađanje, osjetila sam tako neku milinu od dragih osoba koje ipak postoje i koje nas u potpunosti razumiju. Eto ponosna sam što sam lezbejka, pa zato nemaš razloga da ne budeš i ti.
Raduj se tome što osjećaš i misliš da si, predivno je biti lezbejka i uvek budi ponasna na samu sebe. Ovaj forum je divna stvar, eto možemo uvek komunicirati. Uvek mi se možeš javiti, kao i svi koji dele moje mišljenje.
 

*

Van mreže medenica

  • ****
  • 3 854
  • Zahvaljeno: 8 puta
  • 47
  • Pol: Muško
Odg: Da li sam lezbejka i sta da radim ako jesam?
« Odgovor #4 poslato: 20:05:57, 17.Nov.2016. »
Ti si trenutno u fazi gdje otkrivas sebe. Mozda jesi, mozda nisi... ne opterecuj se toliko, vrijeme ce pokazati.

Na osnovu ovoga sto si napisala, prije bih rekla da si usamljena i znatizeljna. Kao sto si rekla u tvom okruzenju ima, pa ti se mozda svida njihova veza, pa bi i ti sebi...

Potpuno se slazem.
 

*

Van mreže Khmm...khmm

  • *
  • 1
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Da li sam lezbejka i sta da radim ako jesam?
« Odgovor #5 poslato: 16:40:57, 19.Mar.2021. »
Ee ovako. Ja sam gledala razne filmove i serije i obicno su me privlacile devojke (svidjaju mi se i devojke i decki). Kad bi na ulici videla decka i devojku vise bi mi se svidela devojka. A ako bi rekla mojima to hi bilo kao izmisljam i pricam gluposti pa sam odlucila da vas pitam da li sam lezbejka ili biseksualna ili tako nesto....(imam 12 godina( (*o*)
 


*

Van mreže Kaća3

  • *
  • 23
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Da li sam lezbejka i sta da radim ako jesam?
« Odgovor #6 poslato: 13:28:19, 24.Feb.2023. »
Draga djevojko, idi u neki manastir i razgovaraj s nekim od monaštva. Nije ništa čudno da imaš rodbinu sa istom orijentacijom jer vjerojatno vučete neki nasljedni grijeh od vaših predaka koji nije ispovjeđen, očišćen, i to se kalemi s generacije na generaciju ako se nisu pokajali. Zato ljudi stradaju, nisu svjesni da nose vlastite grijehove i one koje naslijede od svojih roditelja, pa dalje redom, baba i djedova, prababa i pradjedova...i tako redom, do 7.koljena. To nije normalno, zato i navodiš riječ normalno u navodnike, to je duhovna bolest, i to se liječi duhovno. Ima puno manastira, razgovaraj s nekim, idi na molitvu, Bog će urediti da se očistiš od toga i da ozdraviš, duhovno prije svega, onda će i sve ostalo doći na svoje.
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
5 Odgovora
1856 Pregleda
Najnovije: 19:30:16, 07.Jul.2009.
Šmišonja
3 Odgovora
893 Pregleda
Najnovije: 01:04:34, 08.Sep.2014.
Kralj99