Novi filmovi 2013

• Odgovora: 57
Stranice: « 1 ... 4 5 6

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • Zahvaljeno: 25 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Novi filmovi 2013
« Odgovor #50 poslato: 16:22:25, 13.Nov.2013. »
Trka života

Žanr: akcija, biografski, drama
Trajanje: 123 min.
Glavne uloge:
Danijel Bril (Daniel Bruhl), Kris Hemsvort (Chris Hemsworth), Olivija Vajld (Olivia Wilde)

Smešten u seksi i glamurozno zlatno doba trka, film "Trka života" prikazuje istinitu priču o harizmatičnom Hantu (Hemsvort) i briljantnom Laudi (Bril), dvojici najvećih rivala koje je svet sporta ikada video. Uvodi nas u njihove privatne živote, sukobe na trkačkoj stazi i van nje. "Trka života" prati dvojicu vozača dok dolaze do ivica psihičke i fizičke izdržljivosti, gde prečica do pobede ne postoji, a greške se ne praštaju.

http://rushmovie.com/

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 5 186
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 191
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #51 poslato: 19:18:48, 24.Nov.2013. »
Legende u Vegasu

Žanr: komedija
Trajanje: 105 min.
Glavne uloge:
Robert de Niro (Robert De Niro), Majkl Daglas (Michael Douglas), Morgan Friman (Morgan Freeman), Kevin Klajn (Kevin Kline)

Bili, Pedi, Arči i Sem su dugogodišnji prijatelji koji odlučuju da prestanu da se ponašaju u skladu sa svojim godinama i ponovo prožive svoje slavne dane jer je zakleti neženja iz njihovog društva zaprosio svoju devojku (koja je dvostruko mlađa od njega). Njihovo odredište? Las Vegas. Četvorka uskoro shvata da su protekle decenije sve promenile. Grad greha je odrastao, a njihovo prijateljstvo je načeto.

http://www.lastvegasintl.com/
Strah me čini jačim i boljim.

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 5 186
  • 191
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #52 poslato: 19:20:01, 24.Nov.2013. »
Plan bekstva

Žanr: akcija, misterija, triler
Trajanje: 115 min.
Glavne uloge:
Silvester Stalone (Sylvester Stallone), Arnold Švarceneger (Arnold Schwarzenegger), 50 Cent, Džim Kavizel (Jim Caviezel), Sem Nil (Sam Neill), Vinsent D'Onofrio (Vincent D'Onofrio)

Najveći svetski ekspert u projektovanju zatvorskih bezbednosnih sistema na prevaru je zarobljen u utvrđenju koje je sam projektovao, a u kojem su smešteni najozloglašeniji svetski kriminalci. Tek kada se našao unutra, shvatio je da je Tamnica nemilosrdno i tehnološki napredno spremište najvećih kriminalaca. Breslin kao da ne vidi mogućnost da se spase iz naizgled beskrajnog lavirinta staklenih ćelija koje čuvaju naoružani i maskirani stražari. Da stvar bude strašnija, sadistički upravnik zatvora je lično preuzeo zadatak da na sve moguće načine slomi duh nepokornih zatvorenika kao što je Breslin.

http://escapeplanmovie.com/

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 5 186
  • 191
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #53 poslato: 19:22:37, 24.Nov.2013. »
Vojna akademija 2

Žanr: komedija, drama, romansa
Trajanje: 120 min.
Glavne uloge:
Radovan Vujović, Bojan Perić, Ivan Mihailović, Branko Janković, Jelisaveta Orašanin, Tijana Pečenčić, Dragana Dabović, Nikola Rakočević, Tamara Dragičević, Nevena Ristić

Generacija kadeta koja je osvojila srca miliona nastavlja svoje avanture. Upoznajte svet Vojne akademije. Kraj školovanja se približava i pritisak na mlade ljude raste. Svakodnevni život na akademiji, zahtevna obuka i visoki standardi školovanja prepliću se sa privatnim problemima i iskušenjima ambicioznih mladih ljudi koji se nalaze na životnoj prekretnici. Za razliku od serije, film se u potpunosti koncentriše na živote popularnih kadeta, na njihova životna iskušenja, privatne probleme, ambicije i karijere. U filmu ćete saznati koje su posledice saobraćajne nesreće Stošića...

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 5 186
  • 191
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #54 poslato: 19:24:01, 24.Nov.2013. »
Savetnik

Žanr: triler, krimi drama
Trajanje: 117 min.
Glavne uloge:
Bred Pit (Brad Pitt), Majkl Fasbender (Michael Fassbender), Havijer Bardem (Javier Bardem), Penelope Kruz (Penelope Cruz), Natali Dormer (Natalie Dormer),Kameron Dijaz (Cameron Diaz), Džon Legvizamo (John Leguizamo), Niki Minaž (Nicki Minaj)

Advokat ulazi u svet visokog kriminala i trgovine drogom kako bi brzo i lako zaradio mnogo novca. Zaveden raskošnim životom i uzbuđenjem, on donosi odluke koje imaju nepovratne posledice ne samo po njega već i po ljude koji su mu bliski. Iako dobija dovoljno upozorenja o opasnostima puta kojim je krenuo, previše je arogantan da bi stao dok nije prekasno.

http://www.thecounselormovie.com/

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 5 186
  • 191
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #55 poslato: 14:41:08, 28.Nov.2013. »
Beograd

Žanr: dokumentarni
Trajanje: 82 min.

"Beograd" je film koji na originalan, duhovit i zanimljiv način prikazuje srpsku prestonicu viđenu očima stanovnika. U filmu je prikazana bogata istorija grada, njegova kulturna i prirodna bogatstva, noćni život, velika gastronomska ponuda i sve ono čime se ovaj grad ponosi.

http://belgradefilm.com/

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • Zahvaljeno: 25 puta
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #56 poslato: 21:48:18, 01.Dec.2013. »
Mamaroš

Žanr: komedija, drama
Trajanje: 105 min.
Glavne uloge: Bogdan Diklić, Mira Banjac, Bane Vidaković, Anita Mančić, Sergej Trifunović, Goran Radaković, Dragan Bjelogrlić, Miloš Samolov

Glavni junak je mamin sin Pera Ilić (Bogdan Diklić), koji u jeku bombardovanja dobija zelenu kartu za useljenje u Ameriku. Nevoljno se odlučuje, ali ipak kreće na put, s tim što nije uspeo da sa sobom povede majku (Mira Banjac). Posle niza peripetija, i mama ipak stiže u Njujork. Međutim, Pera ni u belom svetu ne može da se snađe dok posao u svoje ruke ne preuzme majka Mara, stara komunistkinja koja je čitav život pljuvala Ameriku.

http://momcilomrdakovic.com/

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 5 186
  • 191
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #57 poslato: 13:20:22, 03.Dec.2013. »
The Hunger Games: Catching Fire

146 min  -  Action | Adventure | Sci-Fi
Uloge: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth

Katniss Everdeen and Peeta Mellark become targets of the Capitol after their victory in the 74th Hunger Games sparks a rebellion in the Districts of Panem.

Stranice: « 1 ... 4 5 6

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000