Stelijum

  • Odgovora: 14
Stranice: « 1 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Stelijum
« Odgovor #10 poslato: 08:31:48, 14.Jun.2012. »
Izgleda da je tvoja drugarica slična meni, moj astrološki blizanac ;D I mene ljudi, mada ne svi, mislim da su to oni koji me ne vole, smatraju za grubu i drsku osobu, zato što im ne ćutim i ne povinujem se onome što oni žele. U početku misle da sam mirna i da idem linijom manjeg otpora, pa se zaprepaste kad kao shvate ko sam :) Ako išta u životu ne želim, to je da budem mutavica koja će samo klimati glavom. Inače MC u ribama, čitala sam, doprinosi i tome da, o natusu koji ga ima, kruže razne priče, tipa da je lošeg morala, prevarant itd., tj. ljudi nas često ogovaraju, pa smo predmeti tračeva. Ali se ne opterećujem, bliski ljudi znaju odlično kakva sam i vole me :)
« Najnovija izmena:: 08:37:18, 14.Jun.2012. bielenda »
 


*

Van mreže Ouroboros

  • ***
  • 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Stelijum
« Odgovor #11 poslato: 09:57:03, 14.Jun.2012. »
To sam pomislila cim sam vidjela tvoj natal  ;D Inace,sve Skorpije koje upoznajem su ili Skorpija/Rak ili duple Skorpije.Sta znam,ja vas volim zato sto ste takve.Mislim da ljudima ne odgovara to sto ne "umotavate" stvari,vec onako kako jeste kazete u lice.Meni to tako odgovara,mislim da to moze da smeta samo komplexasima koji imaju probleme prvo sami sa sobom.Generalno,ljudi je stvarno ne vide onakvom kakva jeste,kruze price i da je ovakva i da je onakva,ali nista od toga zapravo nije ona.Jako se tesko otvara,pa je samim tim tesko i upoznati,meni su godine za to trebale.Karakteristicno je da se za ove godine koliko se druzimo NIKAD  nismo posvadjale.Kad putujemo-putujemo zajedno,kad izlazimo-izlazimo zajedno,i uvijek nam je odlicno  ;D
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna
 

*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Stelijum
« Odgovor #12 poslato: 10:03:59, 14.Jun.2012. »
Naravno, a najviše mi smeta usiljena ljubaznost na poslu, smješkanje, a iza leđa ti opletu...

Slične duše se uvijek nađu, pa čak i na internetu ;D
 

*

Van mreže Ouroboros

  • ***
  • 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Stelijum
« Odgovor #13 poslato: 10:10:26, 14.Jun.2012. »
Naravno, a najviše mi smeta usiljena ljubaznost na poslu, smješkanje, a iza leđa ti opletu...

Slične duše se uvijek nađu, pa čak i na internetu ;D
Kod mene je na poslu doslo dotle da ce uskoro i sami sebe u neznanju poceti da tracaju  ;D Ljudi su glupi,nije mi samo jasno,ako vec drugima ne zele dobro u zivotu,zasto onda sebi kvare atmosferu i radno vrijeme cine malignim  :-\

Kako zracis,tako i privlacis  ;D ;D
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna
 

*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Stelijum
« Odgovor #14 poslato: 10:13:04, 14.Jun.2012. »
Kod mene je na poslu doslo dotle da ce uskoro i sami sebe u neznanju poceti da tracaju  ;D Ljudi su glupi,nije mi samo jasno,ako vec drugima ne zele dobro u zivotu,zasto onda sebi kvare atmosferu i radno vrijeme cine malignim  :-\

Kako zracis,tako i privlacis  ;D ;D
Slažem se! yeah
 


Stranice: « 1 2

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
1 Odgovora
1905 Pregleda
Najnovije: 00:08:11, 26.Jul.2015.
TF 2008