Prevara u braku?

• Odgovora: 95
Stranice: « 1 2 3 4 5 6 ... 10 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže mikijev-zabavnik

• **
  • 249
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Prevara u braku?
« Odgovor #30 poslato: 13:24:57, 22.Apr.2009. »
Ajme što je ovo interesantno! Muškarcima lakše opraštam nego ženama.Oni uglavnom varaju zbog seksa a žene zbog emocija. Šta će muški svijet nisu oni krivi kad im se fiziologija seksualnog uzbudjenja mjeri stotinkama.Osim toga ljudi vole te "lovačke" poduhvate,ponekad tek da se malo igraju....a ono upali,pa se još zaljubi i ne možeš je s vrata skinuti.
One su najčešće druga priča,duboko,kompleksno emotivno varanje.

Samo sto neke to ne zele da priznaju da je tako  8)

*

Van mreže sunshine_Dijana

Počasni član
  • 2 194
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 7
  • Pol: Žensko
  • ~Sunshine~
« Odgovor #31 poslato: 15:21:49, 24.Apr.2009. »
Ajme što je ovo interesantno! Muškarcima lakše opraštam nego ženama.Oni uglavnom varaju zbog seksa a žene zbog emocija. Šta će muški svijet nisu oni krivi kad im se fiziologija seksualnog uzbudjenja mjeri stotinkama.Osim toga ljudi vole te "lovačke" poduhvate,ponekad tek da se malo igraju....a ono upali,pa se još zaljubi i ne možeš je s vrata skinuti.
One su najčešće druga priča,duboko,kompleksno emotivno varanje.

Ja se ne slazem. Koliko ima zena kojima je sex mnooogo bitan, i bitniji nego nekim muskarcima. To je samo pravdanje za njih, meni sasvim neopravdano. Ko kaze bre da oni ne mogu bez sexa? Pa imas zenu, radi to sa njom, a ne sa jos 10 drugih! Izvini, molim te, i zene sigurno kada vide nekog lepog, zgodnog frajera... Moguce da pomisle na to, ali ne urade! Naravno, ne sve... Ima i onih koje urade. I naravno, muskaraca koji ne varaju. ALi pricam za ove druge. I sad zato sto one to ne urade, iako ne pomisle, reci ces mi da je njima manje stalo do toga, muskarcima je vise, itd... E pa ne. Nije to, nego one vise razmisljaju i veci su karakter U TIM SITUACIJAMA!!! Da ne dodje do zabune,ne globalizujem... Rekla sam ovo samo za one muskarce koje ona pravda i kaze da je njima teze... Itd. Mislim da je podjednako isto i muskarcima, i zenama. I to je do licnosti! Nema tu:"Ovima je lakse, njima cemo oprostiti..." itd.......
~Sunshine~

*

Van mreže capri

• *
  • 99
  • 0
« Odgovor #32 poslato: 21:58:06, 24.Apr.2009. »

Sunshine Dijana, mislim da se nismo razumjele.
Prvo govorim o većinskim slučajevima kako stvari funkcionišu u praksi,a pojedinačni slučajevi su svaki priča za sebe.Osim toga nije njima(muškarcima) lakše već im ja lakše opraštam jer mislim da razumijem njihovu prirodu,a od prirode se teško može pobjeći.Kao što je u prirodi žene da kao kvočka okuplja piliće i štiti ih(čitaj porodicu).Po mom mišljenju to nema nikakve veze sa tim kako one više razmišljaju i kako su veći karakter,to su prosto različite prirode.Ja bih se čak usudila reći da one ako i više razmišljaju da li to učiniti ili ne to je zato što se više plaše jer je i osuda društva za njih veća,a priznaćeš naše društvo većinom je tradicionalnih(konzervativnih ) shvatanja.Ja sam žena ,ne odobravam ja to ,ali želim biti realna u procjeni realnog stanja na terenu i to je sve.
« Najnovija izmena:: 22:09:46, 24.Apr.2009. * Charobnjak * »

*

Počasni član
  • 2 194
  • 7
  • ~Sunshine~
« Odgovor #33 poslato: 22:52:24, 26.Apr.2009. »
Ne slazem se da im treba oprostiti, jer su oni navodno takve prirode. Ima i zena koje su takve prirode. I jednostavno, sa takvom osobom nikad ne bih ni bila... I ne bih imala da brinem, da oprastam zbog takve i takve prirode... :)
~Sunshine~

*

Van mreže Dorijana

• **
  • 533
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
« Odgovor #34 poslato: 09:45:01, 27.Apr.2009. »
Tja, rano jutro, teska tema...a opet, ista mi se u poslednjih par meseci sa raznih strana namece... :-\
Elem, posto zadjoh u godine u kojima vec imam dovoljno (tudjeg) iskustva, da probam da iznesem svoj konfuzan stav. Kako vreme prolazi, nekako pocinje da mi izgleda prilicno izvesno da je prevara zaista sa razlogom svrstana medju deset smrtnih greha. Da me se ne shvati pogresno, ja imam svoju listu koja se dobrim delom poklapa sa tom, al' nisam sigurna da se zbog prevare ide u pakao (pod pretpostavkom da isti postoji). Htedoh da podvucem da to sto me sa jedne strane razni ubedjuju da manje-vise svi varaju, dok sa druge strane to isto ja i sama vidim i cujem + 10 smrtnih grehova rezultira cinjenicom da je prevaru zaista vrlo tesko izbeci i to od pamtiveka.
Pre neki dan pricam sa drugaricom i ona mi kaze- prevaru delim na "jednom" i "ozbiljnu"...a prastam samo ovo "jednom" i to jednom.  :D
Nisam sigurna da je to do kraja razradjen koncept prevare, tu bi se moglo ubaciti najmanje i nesto izmedju, a da ne pricam o raznim varijacijama na temu.

I da, moram da kazem da iz ovoga sto ja do sada videh i cuh u svom raznolikom okruzenju, isti je pristup i sa muske i sa zenske strane....nema tu neke bitne polne razlike u realizaciji, u razloge ovog puta necu da ulazim, mada smatram da je u sustini i to isto.

A sto se mog licnog odnosa tice....nemam nista protiv da me vara dok god ja to ne saznam...a bliski prijatelji me znaju kao Miss Marple... ;D

Moj natal Oprez - aktivira se nakon 30-e poruke

*

Počasni član
  • 2 194
  • 7
  • ~Sunshine~
« Odgovor #35 poslato: 13:42:03, 27.Apr.2009. »
Hvala Bogu! Upravo tako! Sve, sve, sve... Osim za ovo:"Nemam nista protiv da me vara dok god ja to ne saznam..." :)  Ne moze ni tad! :D
~Sunshine~

*

Van mreže Dorijana

• **
  • 533
  • 4
« Odgovor #36 poslato: 13:46:10, 27.Apr.2009. »
Hvala Bogu! Upravo tako! Sve, sve, sve... Osim za ovo:"Nemam nista protiv da me vara dok god ja to ne saznam..." :)  Ne moze ni tad! :D

Missssim, sto ne znam ne boli me...a ako moze to da uradi da ja ne saznam, e vala i neka ga.. ;D

*

Počasni član
  • 2 194
  • 7
  • ~Sunshine~
« Odgovor #37 poslato: 14:20:13, 27.Apr.2009. »
E sa tim se ne slazem... ;D
~Sunshine~

*

Van mreže Dorijana

• **
  • 533
  • 4
« Odgovor #38 poslato: 15:44:53, 27.Apr.2009. »
Da stavim malo sa strane segu, salu i posalicu...znam licno za slucajeve kada se u nekim losim fazama braka desila prevara koja je na kraju zapravo delovala otreznjujuce i evo ih i dan-danas sa vise ne tako sitnom decom u braku. Ne kazem da ishod ne bi bio isti da te prevare nije bilo, ali ko zna...to vec spada pod šbbkbb....:)

*

Počasni član
  • 2 194
  • 7
  • ~Sunshine~
« Odgovor #39 poslato: 17:56:01, 27.Apr.2009. »
E pa to ne znam... To vec nisam dozivela, a i ne bih volela! :D
~Sunshine~

Stranice: « 1 2 3 4 5 6 ... 10 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000