Ćao svima

  • Odgovora: 0

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Jana84

  • *
  • 1
  • 0
  • Pol: Žensko
Ćao svima
« poslato: 11:32:30, 22.Jun.2012. »
Nova sam na ovom sajtu i pišem u nadi da će mi neko dati makar koristan savet za problem koji imam.
Naime, imam 28 godina i apsolvent sam na medicinskom fakultetu.
Celog života sam imala problem sa prilagodjavanjem i uklapanjem sa ljudima.
Sva prijateljstva koja sam imala su pucala, verovatno zbog mog preteranog vezivanja za ljude i na neki način njihovog 'gušenja'.
Sa ljudima sa kojima sam u kontaktu trenutno imam rekla bih, površne odnose.
Imala sam pre par godina problem sa depresijom i suicidnim idejama, pa se stanje stabilizovalo.
Medjutim, u posednje vreme imam neki osećaj praznine, i ništa me ne čini srenom.
Jako mi je teško da učim, nemam nikavu motivaciju. S jedne strane, medicinu volim i mislim sve prilično dobro kapiram, a s druge strane, nemam nikakvih ambicija da je završim, da se zaposlim...
A još je gore to što ne znam šta bi me to zaista ispunjavalo u životi- ni što se posla tiče, ni što se nekog privatnog plana tiče. Nemam dečka već duže vreme i iskreno,zabrinuta sam što me to uopšte i ne interesuje.
Ako neko zna kome bih mogla da se obratim ili neki koristan savet po pitanju mojih problema, bila bih mu jako zahvalna.
Pozdrav svima


 





 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000