Privatnost u porodici

• Odgovora: 32
Stranice: « 1 2 3 4

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
  • Pol: Žensko
Odg: Privatnost u porodici
« Odgovor #30 poslato: 21:39:08, 27.Dec.2009. »
Pa jeste.. Osim toga, ako i imam problem, samo mi fali da mi ona jos stoji nad glavom..
...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...

« Odgovor #31 poslato: 00:32:52, 28.Dec.2009. »
Uredu je imati privatnost u porodici. Ja dugo vec zivim sama, i nemam potrebu dijeliti sa svojom porodicom najintimnije stvari, nekako volim kada su tu kada je meni tesko, da me maze i tjese eventualno, ali da pri tome ne moram i da izgovorim zasto sam tuzna ili sta mi se desava. Nekako su me od malena odgojili da smo svi tu jedni za druge, ako neko kaze zasto je lose - uredu, a ako ne, rame za plakanje je uvijek tu - bez previse pitanja.

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
« Odgovor #32 poslato: 00:46:01, 19.Mar.2010. »
(rzm) mi smo jedna neobicna porodica od tri clana :) .
Svako ima svoj zivot, obaveze, aktivnosti a opet smo nekako usmereni jedan na drugog i o svemu se prica...nema tabua i tajni... Ne secam se da je ikada postojao neki ozbiljan problem a da su mi oni uskratili podrsku, da mi nisu pomogli savetima. Druga je stvar to sto im se ne poveravam bas do detalja (kao ni oni meni ;) ) jer granice ipak postoje i sto kaze Crvena - kad imam problem, samo mi mama fali da mi stoji nad glavom ;D .
Ali da, i ja sam misljenja da je porodica zasnovana na zdravim odnosima osnov svega. Ako se otudjimo i ne pricamo, ne poveravamo se ... meni bi to licilo na zivot u hotelu, a ne na porodicu ;) .

Stranice: « 1 2 3 4

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000