Neptun u XI (jedanaestoj) kuci - 11. polju

• Odgovora: 4

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Neptun u XI (jedanaestoj) kuci - 11. polju
« poslato: 13:23:00, 24.Mar.2010. »
Vaša iskustva zapažanja eventualno neko zanimljivo tumačenje?

*

Van mreže kaliopaworld

• **
  • 134
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Neptun u XI (jedanaestoj) kuci - 11. polju
« Odgovor #1 poslato: 19:33:49, 24.Mar.2010. »
Hm...nezahvalno je vaditi iz konteksta kad ne znamo kako se Ne oseca tu gde jeste,u kom je znaku,koje ima aspekte al evo na prvu loptu...
Prijatelji umetnici,mogucnost dobre vizuelizacije,veoma razvijena autosugestija,ponekad preterivanja u ocekivanjima od drugih,kao i mogucnost da primamo vibracije od strane drugih ...kao da smo kanal za lose i dobre stvari :-[

« Odgovor #2 poslato: 21:13:19, 24.Mar.2010. »
Moj neptun u 11. kuci, rekla bih da je sanjar, I sigurno utice na to da na neki nacin idealizujem ljude do kojih mi je jako stalo, prije svega prijatelje. Ali imam ja marsa za to u konjukciji da razori sve sto ne valja - i mjeseca da me dobro ubedaci zbog toga, ali dobro, ne moze covjek uvijek imati sve …
Takodje, mislim da je meni Neptun u 11. donio jako izrazenu intuiciju u svakoj situaciji.
Prijatelji su najrazlicitiji, ali sam potpuno bliska samo sa onim koji imaju slicne duhovne I drustvene vrijednosti. Preosjetljiva sam na problem drugih.
Negdje sam takodje procitala da je neptun u 11 zasluzan I za bavljenjem problemima narkomanije I alkoholizma, kao I za ratno I pomorsko pravo, sto je sve I u opisu mojih najuzih tema interesovanja I rada.

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #3 poslato: 13:36:51, 27.Mar.2010. »
Dodao bih da tamo gde je Neptun mi idealizujemo ono što je u vezi tog polja / kuće. Znači ovde se pre svega Neptun odnosi na prijateljstva, planove, okolinu i pomoć. Treba obratiti pažnju na aspekte kako bi analiza bila potpuna.

*

Van mreže PantaRei92

• **
  • 290
  • 5
  • Pol: Žensko
« Odgovor #4 poslato: 12:05:53, 13.Avg.2012. »
Neptun u jedanaestoj kući

Ove osobe često poseduju neobično privlačne osobine. Zrače duhovnošću i slobodom, a um i duh su im sposobni za pokretanje promena. Imaju plemenite i uzvišene ciljeve, puni su nada i želja. Tragaju za duhovnim jedinstvom i pripadnici su duhovnih organizacija. Ipak, često su vrlo nestabilni i skloni iznenadnim velikim promenama učenja ili vere. Znaju da zapostave partnera pa je on primoran da se sam snalazi.

jako nestabilne osobe.
Svi smo mi mrtvi, pitanje je samo ko ce prvi biti sahranjen.

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000