Kako joj prici

  • Odgovora: 34
Stranice: 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Maestro

  • ****
  • 3 386
  • 27
  • Pol: Muško
  • Carpe diem (iskoristi dan)
    • Facebook
Kako joj prici
« poslato: 19:09:33, 14.Avg.2010. »
Kako da joj priđeš

Radi na sebi
Da bi te neka lepotica primetila moraš po nečemu da se izdvajaš od ostalih muškaraca. Ako to nije neodoljiva lepota ili atletska građa, moraš je osvojiti šarmom. Kako stojiš sa poznavanjem filmskih i književnih klasika? Koliko jezika govoriš? Koju muziku slušaš? Imaš li hobi? Odgovori iskreno na ova pitanja i popuni “rupe” pre nego što kreneš u lov.
To ne znači da samo intelektualci šetaju lepotice, već muškarci sigurni u sebe, oni koji se ne oslanjaju na skupe automobile i nabildovane mišiće koji mogu da pomognu, ali nisu garancija da će lepotica ostati dugo kraj njih.

Radi “onlajn”
Ako si mnogo stidljiv, vežbaj na “mreži”. Otvori nalog na nekom od popularnih soc-net sajtova i počni sa udvaranjem. Flert, pozivi na izlazak, odbijanja… sve je lakše kada si sakriven iza ekrana. Internet je odličan načina da se pripremiš za stvarni svet i devojke u njemu.

Radi provereno
Prva rečenica je najteža, zato se drži proverenih: “Da li mogu tebe i tvoje drugarice da častim pićem", upitaj u kafiću. “Da li možemo da se upoznamo. Ja sam…”, pruži ruku i reci to devojci u autobusu. “Baš se odužilo ovo čekanje”, može biti prva rečenica koju ćeš izgovoriti lepotici koja kao i ti čeka da počne koncert. “Izvini što te prekidam u čitanju, ali ja sam zaboravio da ponesem knjigu.

Da li bismo mogli malo da ćaskamo i tako skratimo ovo putovanje?”, upitaj saputnicu u avionu.
Šta god da kažeš trudi se da ne deluješ kao manijak “prepadač” - nervozni pogled, oznojeno čelo, šapat… mogu da uplaše devojku.
Moraš delovati opušteno, veselo, prijatno.

Radi iskreno

Bez obzira na to koliko ti je stalo da impresioniraš devojku koju si upoznao, nemoj se lažno predstavljati. Budi ono što jesi. Ne izmišljaj neverovatne zgode na dalekim putovanjima, diplome, medalje i veštine koje znaš.
Kad-tad će se sve otkriti, a onda ti nema spasa. Lažovi nisu privlačni.

Radi brzo
Udvaranje je romantično, ali rizično ako traje predugo - ona se može predomisliti i otići sa nekim odlučnijim, ili te pogrešno shvatiti - kao prijatelja koji nema nameru da je “smuva”.
Ako se tokom ćaskanja s tobom osmehuje znači da joj je prijatno u tvom društvu. Razmenite još nekoliko rečenica, a onda traži broj njenog telefona. “Želeo bih ponovo da te vidim”, neka bude rečenica kojom ćeš započeti. Ako odbije ne odustaj - napiši na papiriću svoj broj, e-mail adresu, onu na kojoj te može naći na Facebooku, Skajpu (skype)…
Sačekaj nekoliko dana, javiće se.

Radi realno
To što ćeš joj prići ne znači da se ponižavaš i da od nje sve zavisi. Govori onako kako uvek govoriš, a ne nekom posebnom bojom glasa, preklinjujući, pokoravajući se. Ti nisi prosjak, ti si muškarac koji zna šta želi i kako to da dobije.

Daj joj do znanja da ti se dopada, ali ne i da ćeš umreti ako te odbije. Nastupi sigurno, otvoreno, a zatim joj daj prostor da odluči da li želi sa tobom da nastavi konverzaciju ili ne.
I ne očajavaj - ako ona neće, ima ko hoće. Budi strpljiv.

Izvor: Vesti online


 


*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Kako joj prici
« Odgovor #1 poslato: 20:01:25, 14.Avg.2010. »
Radi na sebi
Da bi te neka lepotica primetila moraš po nečemu da se izdvajaš od ostalih muškaraca. Ako to nije neodoljiva lepota ili atletska građa, moraš je osvojiti šarmom. Kako stojiš sa poznavanjem filmskih i književnih klasika? Koliko jezika govoriš? Koju muziku slušaš? Imaš li hobi? Odgovori iskreno na ova pitanja i popuni “rupe” pre nego što kreneš u lov.
To ne znači da samo intelektualci šetaju lepotice, već muškarci sigurni u sebe, oni koji se ne oslanjaju na skupe automobile i nabildovane mišiće koji mogu da pomognu, ali nisu garancija da će lepotica ostati dugo kraj njih.
Slažem se, treba biti jedinstven.

Citat
Radi “onlajn”
Ako si mnogo stidljiv, vežbaj na “mreži”. Otvori nalog na nekom od popularnih soc-net sajtova i počni sa udvaranjem. Flert, pozivi na izlazak, odbijanja… sve je lakše kada si sakriven iza ekrana. Internet je odličan načina da se pripremiš za stvarni svet i devojke u njemu.
5% onoga što se dogadja u uživom kontaktu...

Citat
Radi provereno
Prva rečenica je najteža, zato se drži proverenih: “Da li mogu tebe i tvoje drugarice da častim pićem", upitaj u kafiću. “Da li možemo da se upoznamo. Ja sam…”, pruži ruku i reci to devojci u autobusu. “Baš se odužilo ovo čekanje”, može biti prva rečenica koju ćeš izgovoriti lepotici koja kao i ti čeka da počne koncert. “Izvini što te prekidam u čitanju, ali ja sam zaboravio da ponesem knjigu.

Da li bismo mogli malo da ćaskamo i tako skratimo ovo putovanje?”, upitaj saputnicu u avionu.
Šta god da kažeš trudi se da ne deluješ kao manijak “prepadač” - nervozni pogled, oznojeno čelo, šapat… mogu da uplaše devojku.
Moraš delovati opušteno, veselo, prijatno.
Ne, nikako ne treba koristiti fraze ali treba razgovor početi jednostavno, opušteno, veselo...

Citat
Radi iskreno
Bez obzira na to koliko ti je stalo da impresioniraš devojku koju si upoznao, nemoj se lažno predstavljati. Budi ono što jesi. Ne izmišljaj neverovatne zgode na dalekim putovanjima, diplome, medalje i veštine koje znaš.
Kad-tad će se sve otkriti, a onda ti nema spasa. Lažovi nisu privlačni.
Ne treba se lažno predstavljati ali ono što imate iskažite na jedinstven način.  :namigivanje:

Citat
Radi brzo
Udvaranje je romantično, ali rizično ako traje predugo - ona se može predomisliti i otići sa nekim odlučnijim, ili te pogrešno shvatiti - kao prijatelja koji nema nameru da je “smuva”.
Ako se tokom ćaskanja s tobom osmehuje znači da joj je prijatno u tvom društvu. Razmenite još nekoliko rečenica, a onda traži broj njenog telefona. “Želeo bih ponovo da te vidim”, neka bude rečenica kojom ćeš započeti. Ako odbije ne odustaj - napiši na papiriću svoj broj, e-mail adresu, onu na kojoj te može naći na Facebooku, Skajpu (skype)…
Sačekaj nekoliko dana, javiće se.
Tu već nema pravila koliko treba biti brz. Što se tiče ceduljice nikako vi njoj, samo ona vama.  :namigivanje:
 

*

Van mreže Perla

  • ****
  • 3 806
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 2
  • Pol: Žensko
Odg: Kako joj prici
« Odgovor #2 poslato: 22:22:30, 14.Avg.2010. »
Sta fali ceduljicama ;D ja sam par puta tako dobila broj..hmm ;) Svidja mi se ovo prvo, tacno tako, skupo auto i suplja glava zaista nisu nikakv preduslov.. (mah:mah)

*

Van mreže la luna

  • ****
  • 3 432
  • 4
  • Pol: Žensko
  • sve se može postići samo treba htjeti
Odg: Kako joj prici
« Odgovor #3 poslato: 12:52:21, 18.Avg.2010. »
Slažem se, treba biti jedinstven.
5% onoga što se dogadja u uživom kontaktu...
Ne, nikako ne treba koristiti fraze ali treba razgovor početi jednostavno, opušteno, veselo...
Ne treba se lažno predstavljati ali ono što imate iskažite na jedinstven način.  :namigivanje:
Tu već nema pravila koliko treba biti brz. Što se tiče ceduljice nikako vi njoj, samo ona vama.  :namigivanje:


slažem se sa svakim čarobnjakovim komentarom..........nikakve fore i fazone,tj izlizane ulete ne treba prakticirati,biti svoj i radit po svome,jer vi joj se trebate svidjeti a ne izmišljena ličnost ;)
Natalna karta
 EVERY TIME YOU FALL,STAND UP!
 

*

Van mreže tpku_2b

  • *
  • 14
  • 0
  • Pol: Muško
  • KES, KES I SAMO KES !!!
Odg: Kako joj prici
« Odgovor #4 poslato: 16:13:56, 25.Avg.2010. »
Sta fali ceduljicama ;D ja sam par puta tako dobila broj..hmm ;) Svidja mi se ovo prvo, tacno tako, skupo auto i suplja glava zaista nisu nikakv preduslov.. (mah:mah)

slažem se sa svakim čarobnjakovim komentarom..........nikakve fore i fazone,tj izlizane ulete ne treba prakticirati,biti svoj i radit po svome,jer vi joj se trebate svidjeti a ne izmišljena ličnost ;)


... ma da, vazi ... vi kao da niste zivele u ' 90.-im ... 3K i 3P varijante nikada odavde nece isceznuti ... ali bukvalno NIKADA!!!!
... ili kao ono, fora na FB - " Ljubav je pobedila " ... rece plavusa i udje u Audi S8 !!!! ;)
MAKIJAVELIZAM JE STANJE UMA - SVE OSTALO JE PRECENJENO!!!
 

*

Van mreže la luna

  • ****
  • 3 432
  • 4
  • Pol: Žensko
  • sve se može postići samo treba htjeti
Odg: Kako joj prici
« Odgovor #5 poslato: 19:29:27, 25.Avg.2010. »

... ma da, vazi ... vi kao da niste zivele u ' 90.-im ... 3K i 3P varijante nikada odavde nece isceznuti ... ali bukvalno NIKADA!!!!
... ili kao ono, fora na FB - " Ljubav je pobedila " ... rece plavusa i udje u Audi S8 !!!! ;)


nisu sve iste,kamoli sreće da upoznaš i osobnu neku kojoj ljubav NE  pobjeđuje u Audiju ili tzv pričama
Natalna karta
 EVERY TIME YOU FALL,STAND UP!
 


*

Van mreže Alicia

  • *****
  • 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Odg: Kako joj prici
« Odgovor #6 poslato: 20:38:09, 25.Avg.2010. »
Ja volim klasku, poslat pice, prici...opusteno caskati.  :D
Be Weird, at least you will have a unique Personality.
 

*

Van mreže carrera 911

  • ***
  • 1 748
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Kako joj prici
« Odgovor #7 poslato: 20:43:44, 25.Avg.2010. »
Lepo je to, podrzavam.
Auto je auto samo nek je Porsche
 

*

Van mreže Perla

  • ****
  • 3 806
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 2
  • Pol: Žensko
Odg: Kako joj prici
« Odgovor #8 poslato: 22:21:49, 25.Avg.2010. »

...... ili kao ono, fora na FB - " Ljubav je pobedila " ... rece plavusa i udje u Audi S8 !!!! ;)
sta fali, ja bas gotivim Audi, al s8, hmm volim ja i druge :p to mora da je ljubav ;D

*

Van mreže la luna

  • ****
  • 3 432
  • 4
  • Pol: Žensko
  • sve se može postići samo treba htjeti
Odg: Kako joj prici
« Odgovor #9 poslato: 07:23:13, 26.Avg.2010. »
Ja volim klasku, poslat pice, prici...opusteno caskati.  :D

tako je ;D
Natalna karta
 EVERY TIME YOU FALL,STAND UP!
 


Stranice: 1 2 3 4 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
5 Odgovora
3193 Pregleda
Najnovije: 12:38:55, 01.Jun.2009.
sunshine_Dijana
12 Odgovora
3634 Pregleda
Najnovije: 15:08:16, 20.Apr.2012.
bojan86bg
0 Odgovora
1143 Pregleda
Najnovije: 11:43:56, 07.Nov.2016.
Spale