Andjelija Rogic

  • Odgovora: 0

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Andjelija Rogic
« poslato: 22:21:21, 12.Okt.2016. »
Mis Srbije 2016. - Andjelija Rogic



NA izboru za mis Srbije Anđelija Rogić (22) našla se sasvim slučajno, prijavu na konkurs poslao je drug, bez njenog znanja, a njeno je bilo samo da trijumfuje. Dogodiće se tako da će studentkinja iz Gorjana kod Užica sledeće godine predstavljati Srbiju na izboru za najlepšu devojku sveta, a u njenom domu ponosni roditelji Milica i Zoran čitaocima "Novosti" otkrivaju da njihovu mezimicu najviše interesuju fakultet, srpska tradicija i na prvom mestu - porodica kao stub i smisao života.



- Sledeći brata Bogdana (20), Anđelija je pre osam godina postala članica KUD "Zavičaj" iz Zlakuse, poznatog po izradi kvalitetnih narodnih nošnji i po turističkoj "Terzića avliji" - objašnjava majka Milica. - Sa drugovima je tako obišla čitav svet. Vreme provedeno u KUD izgradilo je Anđelijinu ličnost i njene stavove. Kao i brat, ona je samostalna, skromna, usmerena na porodicu. Voli društvo, ali ne izlazi previše. Odlično kuva, ona je jedna tipična Srpkinja!

Dodaje Milica, majka na koju je ćerka lepotom povukla, da je Anđelija realista, veoma je svesna sebe i zna da se u životu nešto može postići samo ako se od sebe puno daje, a mesto za to je Učiteljski fakultet u Beogradu, jer Anđelija želi da bude vaspitačica. Otac Zoran naglašava da Anđeliju fizički izgled i upadljiva lepota uopšte ne interesuju, a lepo ime dobila je po pokojnoj baki koja je tragično stradala u saobraćajnom udesu 1989. godine.



- Jednostavno, lepota je bogomdana, a mi se u kući oduvek trudimo da ispravljamo mane druge vrste - veli Zoran. - Da rastemo zajedno kao porodica. Gde god se našli, a sve vredi videti i doživeti, uvek se vraćamo korenima i porodici. Ponosan sam na Gorjane i na olimpijski komšiluk. Prve komšije su nam automobilski asovi Vesnići, iz Gorjana je i vrsna odbojkašica Jovana Vesović, ima tu doktora nauka, uspešnih privrednika.

Izvor: [Novosti]
« Najnovija izmena:: 22:26:41, 12.Okt.2016. Miloš Mi. »


Strah me čini jačim i boljim.
 





 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000