U Španiji se turisti najčešće otruju!

  • Odgovora: 0

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
U Španiji se turisti najčešće otruju!
« poslato: 22:26:59, 08.Jun.2015. »
Na drugom mestu, gde je 15 odsto turista bilo otrovano hranom, jeste Turska, dok se na trećoj poziciji našao Egipat sa 13 odsto...

Zemlja u kojoj se turisti najčešće otruju hranom je Španija, zatim slede Turska i Egipat, pokazala je anketa koju je sprovela britanska firma „Slejter end Gordon“.

Lista najopasnijih zemalja za konzumiranje hrane na javnim mestima napravljena je na osnovu ankete o broju turista otrovanih hranom na turističkim putovanjima, prenosi britanski list Ekspres.

Na prvom mestu po broju trovanja je Španija, gde je čak 30 odsto od 2.000 ispitanika moralo da trči u toalet zbog neispravne hrane, na drugom mestu, gde je 15 odsto turista bilo otrovano hranom, jeste Turska, dok se na trećoj poziciji našao Egipat sa 13 odsto.

Četvrto i peto mesto najopasnijih zemalja za konzumiranje hrane na javnim mestima sa 12 odsto slučajeva trovanja su Grčka i Francuska. Na šestom sa osam odsto zabeleženih slučajeva trovanja hranom na putovanju je Italija, sedmo i osmo mesto sa sedam odsto turista koji su imali stomačne probleme su SAD i Indija.

Polovina vegetarijanaca je na putovanju bila prevarena u pogledu sadržine servirane hrane, a 37 odsto je videlo meso u svom vegetarijanskom obroku.

Izvor


Strah me čini jačim i boljim.
 





 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
6 Odgovora
1838 Pregleda
Najnovije: 00:54:03, 01.Jun.2014.
plutonac
0 Odgovora
964 Pregleda
Najnovije: 14:48:20, 25.Okt.2014.
Miloš Mi.
0 Odgovora
1039 Pregleda
Najnovije: 15:28:32, 26.Jul.2015.
Miloš Mi.