Tumačenje natalne karte

• Odgovora: 18
Stranice: 1 2 »
*

Van mreže TF 2008

Moderator
  • 5 458
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 50
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Tumačenje natalne karte
« poslato: 18:52:52, 09.Dec.2014. »
     Poštovani članovi!

Otvorili smo ovu temu kako bismo nagradili svoje aktivne članove. Svi oni koji ispune dole navedene uslove moći će da zatraže analizu i tumačenje životnog horoskopa tj. natalne karte. Uslovi su sledeći:

• Morate biti član foruma minimum nedelju dana;
  • Minimum napisanih poruka na forumu je 100 [ponovno tumačenje nakon godinu dana (ili više) + napisano dodatnih 500 poruka];
  • Postavljate jedno pitanje vezano za natalnu kartu i dajete nam dodatne informacije.

Da bismo mi uspeli da vam u roku od najkasnije 10 dana odgovorimo, potrebno je da uslovi koje smo postavili budu ispunjeni. Zamolili bismo vas da od nas ne očekujete prognoze i gotove odluke. Mi ćemo uraditi kvalitetnu analizu, daćemo vam savet i niz mogućih rešenja. Odluke prepuštamo vama.

Pažnja!

- pre učestvovanja u temi pročitajte pravilnik foruma;
 - analizu i tumačenje nemojte tražiti preko privatnih poruka već u temi;
 - sve što vam nije jasno, pitajte.

Čekamo Vaša pitanja!

*

Van mreže Alicia

• 5 809
  • 54
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Odg: Tumačenje natalne karte
« Odgovor #1 poslato: 19:13:59, 09.Dec.2014. »
Evo mene da se odmah prijavim ;D

Mene zanima ljubavni zivot, kad/kako bih mogla upoznati svog dragog i nesto vise o njemu. Znam da je predstavljen Saturnom, pa moguce da bude neko stariji, ili zreliji. Moguce stranac ili da ima veze sa inostranstvom... Voljela bih i pojasnjenje malo vise o svojoj konjukciji Saturna i Mjeseca, posebno jer su u razlicitim znacima. Kako djeluju? Mozda da bude zatvoreniji tip, ili hladniji?
« Najnovija izmena:: 19:16:58, 09.Dec.2014. Alicia »

*

Van mreže dvostruka djevica

• 834
  • 41
  • I reč je dodir.. ako znaš..
« Odgovor #2 poslato: 19:18:47, 09.Dec.2014. »
Evo i ja da se prijavim, ako imam pravo..

*

Van mreže TF 2008

Moderator
  • 5 458
  • 50
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #3 poslato: 19:33:27, 09.Dec.2014. »
Evo mene da se odmah prijavim ;D

Mene zanima ljubavni zivot, kad/kako bih mogla upoznati svog dragog i nesto vise o njemu. Znam da je predstavljen Saturnom, pa moguce da bude neko stariji, ili zreliji. Moguce stranac ili da ima veze sa inostranstvom... Voljela bih i pojasnjenje malo vise o svojoj konjukciji Saturna i Mjeseca, posebno jer su u razlicitim znacima. Kako djeluju? Mozda da bude zatvoreniji tip, ili hladniji?

Poštovana!

Vi ste pravo iskoristili u temi sinastrije: tumačenje sinastrije. Morate sačekati 20. januar 2015. godine kako biste opet mogli da tražite analizu i tumačenje, pored toga morate napisati još 236 poruka na forumu jer ste od prošlog postavljanja pitanja do sada napisali 364 poruka. Ukoliko do tada niko od članova ne zatraži tumačenje natalne karte Vi ćete dobiti odgovor na ovo Vaše pitanje do 1. februara 2015. godine. Hvala Vam za ukazano poverenje!

*

Van mreže TF 2008

Moderator
  • 5 458
  • 50
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #4 poslato: 19:53:48, 09.Dec.2014. »
Evo i ja da se prijavim, ako imam pravo..

Poštovana!

Vi ste u prošloj temi pitanje postavili 12. marta 2013. godine, medjutim Vama nedostaje još 50-ak poruka kako biste prešli cenzus od 600 dodatnih poruka koje ste od tada trebali da napišete. Nakon toga možete postaviti jedno pitanje vezano za Vašu natalnu kartu i dati nam dodatne informacije oko teme koju treba da analiziramo. Hvala Vam za ukazano poverenje!

Apel svim članovima koji žele tumačenje da u pregledu svojih poruka provere kada su tražili poslednju analizu u temama besplatno tumačenje natalne i tumačenje sinastrije, a pored toga i obrate pažnju na broj od 600 dodatnih poruka koje nam potvrdjuju vašu aktivnost na forumu.

*

Van mreže elena86

• 4 356
  • 119
« Odgovor #5 poslato: 22:56:41, 09.Dec.2014. »
Da se prijavim i ja
Koliko vidim ispunjavam sve uslove
Svaka zena je dama u drustvu pravog muskarca

*

Van mreže TF 2008

Moderator
  • 5 458
  • 50
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #6 poslato: 23:46:59, 13.Dec.2014. »
Da se prijavim i ja
Koliko vidim ispunjavam sve uslove

Poštovana!
     Možete postaviti jedno pitanje i dati nam dodatne informacije kako bismo dali bolju analizu.

*

Van mreže Alicia

• 5 809
  • 54
  • mizantrop 1%
« Odgovor #7 poslato: 01:09:04, 14.Dec.2014. »
Hvala. :flowers:
Neka onda stoji pitanje, pa kad ispunim uslove. inlove

*

Van mreže elena86

• 4 356
  • 119
« Odgovor #8 poslato: 01:56:15, 14.Dec.2014. »
Interesuju me ljubav i posao,konkretno sta ce se tu desavati u nekom narednom periodu,da li ce biti nekih poboljsanja,neka nova veza,povisica na poslu i sl.
Datum rodjenja 24.03.1986 u 13:20 h, mesto Petrovac na Mlavi.
Hvala  :flowers:
Svaka zena je dama u drustvu pravog muskarca

*

Van mreže TF 2008

Moderator
  • 5 458
  • 50
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #9 poslato: 18:37:28, 30.Dec.2014. »
Interesuju me ljubav i posao,konkretno sta ce se tu desavati u nekom narednom periodu,da li ce biti nekih poboljsanja,neka nova veza,povisica na poslu i sl.
Datum rodjenja 24.03.1986 u 13:20 h, mesto Petrovac na Mlavi.
Hvala  :flowers:

Vi ste duze vremena cekali da se nesto ozbiljno pokrene na ljubavnom i poslovnom planu. I to je od jeseni pocelo da se konkretizuje kroz nove sanse i prilike. Na ljubavnom planu bice novih momenata u narednom periodu medjutim potpunu konkretizaciju mozete ocekivati od aprila do leta 2015. godine. Takodje, taj period vam je jako dobar i za posao, mozda mali korak napred...  potrudite se.

Stranice: 1 2 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000