Kako da prebolim raskid duge veze?

• Odgovora: 1
*

Van mreže savke

• *
  • 1
  • 0
  • Pol: Muško
Kako da prebolim raskid duge veze?
« poslato: 16:49:24, 05.Sep.2014. »
pre oko 10 god.upoznao sam jednu devojku koja je bila mladja od mene 6 god.i ona je mene jurila da me smuva jer ja sam bio mlad i nisam bio zainteresovan za neku vezu ,ali to se onda i dogodilo,ona je tada imala 16 a ja 22 god,zabavljali smo se tako jedno 6 meseci i ona je zatrudnela,mozda je ovo cudno malo sto cu reci ali sa 22 god to je meni bio prvi sex a njoj nije,rodio nam se sin,mucili smo se tako kroz zivot godinama,te ima posla te nema,pa smo se dosta selili,bili postanari,onda posle jedno 6 god desilo se prvi put da smo se razisli,nekako smo se poceli hladiti,ona je bila upoznala nekog mladjeg od mene,bili smo rastavljeni jedno godinu dana,onda smo se opet spojili,zbog cega,kako to je vec druga prica,ali ja je nisam prestajao voleti nijednog momenta,bilo je i plakanja i patnje svih tih godinu dana,onda nam je njena mama dala neku njihovu staru kucu da stanujemo tamo,sina sam ispisao iz jedne skole i upisao ga tamo u drugu koja je bila blize,bili smo tamo godinu dana,i sada pre par meseci prevari me sa kolegom sa posla koji je stariji od mene a i ruzniji,ali to nije bitno,stvar je u tome sto sam ja to doziveo kao licno ponizenje i razocarenje,ja non stop mislim na nju a cim mislim na nju pomislim i na njega i na to sto su mi uradili,onda pocnu da mi se tresu ruke,obuzme me bes i neznam sta da radim,plasim se da nepovredim nekog,da situacija bude gora sin je samnom,zivimo nas dvojica sami u iznajmljenom stanu tako da opet zbog njega moram da odrzavam kakav takav kontakt sa njom,ali kada je god cujem ili mi posalje poruku ili se nadje uopste u blizini obuzme me taj osecaj besa,molim vas da me posavetujete sta da radim,kako da predjem preko ovoga,zaboravim i prebolim,ovo traje vec mesecima a meni je svaki novi dan pakao.Unapred hvala.S postovanjem Sasa Savanovic

*

Van mreže Vesna psy

• *
  • 72
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Kako da prebolim raskid duge veze?
« Odgovor #1 poslato: 05:48:51, 13.Sep.2014. »
Dragi Savke,
Digni glavu i samo hrabro napred! Sa moje tacke gledista, glavna preokupacija tvog razmisljanja je vernost Tvoje supruge! Slozices se samnom!? I kao posledicu toga mi ovde imamo zacarani krug iz kojeg Ti nevidis izlaz. Dacu sebi slobodu (jer zato forum sluzi) da Ti dam savet! Pronadji neko licno interesovanje, nesto sto ce Tebe licno inspirisati! Odalji se od osobe koja Te konstantno povredjuje!!! Imam utisak da ona testira tvoju granicu tolerancije, koja je, moras priznati OGROMNA!! Postoji mogucnost da Tvoja supruga ima utisak, da sta god uradi, bice joj oprosteno! A nije ni pogresila! Zato glavu gore, i malo vise samopostovanja! Pozdrav i zelim Ti da u skorijoj buducnost, sagledas svoju situaciju malo zrelije!

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000