Da li mislite da je bolje od kada je Vučić pemijer?

  • Odgovora: 15
Stranice: 1 2 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Strahinja

  • ***
  • 652
  • 26
  • Pol: Muško
Da li mislite da je bolje od kada je Vučić pemijer?
« poslato: 18:04:38, 12.Jul.2014. »
Da li smatrate da se u Srbiji bolje živi od kada je Vučić postao premijer?
 I zašto?


 


*

Van mreže elena86

  • ****
  • 4 388
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 129
  • Pol: Žensko
Odg: Da li mislite da je bolje od kada je Vučić pemijer?
« Odgovor #1 poslato: 21:27:12, 12.Jul.2014. »
Ne mislim da se zivi bolje,jos uvek,mozda uradi nesto po tom pitanju a mozda i ne,videcemo.U svakom slucaju suludo je ocekivati od njega jednog da nam resi sve probleme preko noci,nesto sto su drugi unistavali godinama.A osim toga ne moze on sam,treba svi kao narod da se ujedinimo da bi nam bilo bolje,a poznato je koliko nismo slozni,nikad bili 
Svaka zena je dama u drustvu pravog muskarca
 

*

Van mreže Felisity

  • **
  • 226
  • 9
  • Pol: Žensko
Odg: Da li mislite da je bolje od kada je Vučić pemijer?
« Odgovor #2 poslato: 21:35:08, 12.Jul.2014. »
Naravno da ne, niti će. Ne vidim kako može biti bolje kad nam državu vode isključivo političke ličnosti, a ne stručnjaci. Ministri sa falsifikovanim diplomama i doktoratima ne ulivaju poverenje, a i ne daju ni pozitivan primer ni građanima. Generalno mislim da u Srbiji bilo ko ko je pošten se neće ni baviti politikom (što naravno niti osuđujem niti opravdavam), ali u vezi sa tim ne možemo ni očekivati da nam bude bolje.
Konkretno Vučića kad vidim meni je loše, tačnije povraća mi se i na njega i na Nikolića i na svu tu demagogiju koju prodaju narodu, koristeći razočaranje prethodnom vlašću (ovo je najblaže rečeno).
 Mi kao narod brzo zaboravljamo, a ja mu ipak nisam niti ću ikad zaboraviti devedesete. Vuk dlaku menja, ali ćud nikad.
 

*

Van mreže Strahinja

  • ***
  • 652
  • 26
  • Pol: Muško
Odg: Da li mislite da je bolje od kada je Vučić pemijer?
« Odgovor #3 poslato: 23:34:10, 12.Jul.2014. »
Ne mislim da se zivi bolje,jos uvek,mozda uradi nesto po tom pitanju a mozda i ne,videcemo.U svakom slucaju suludo je ocekivati od njega jednog da nam resi sve probleme preko noci,nesto sto su drugi unistavali godinama.A osim toga ne moze on sam,treba svi kao narod da se ujedinimo da bi nam bilo bolje,a poznato je koliko nismo slozni,nikad bili 


Tačno,mislim da Vučić sam ne može skoro ništa da uradi.I ja mislim da nam ne može biti bolje dok se svi zajedno ne ujedinimo ali to će se nažalost teško dogoditi.


Naravno da ne, niti će. Ne vidim kako može biti bolje kad nam državu vode isključivo političke ličnosti, a ne stručnjaci. Ministri sa falsifikovanim diplomama i doktoratima ne ulivaju poverenje, a i ne daju ni pozitivan primer ni građanima. Generalno mislim da u Srbiji bilo ko ko je pošten se neće ni baviti politikom (što naravno niti osuđujem niti opravdavam), ali u vezi sa tim ne možemo ni očekivati da nam bude bolje.
Konkretno Vučića kad vidim meni je loše, tačnije povraća mi se i na njega i na Nikolića i na svu tu demagogiju koju prodaju narodu, koristeći razočaranje prethodnom vlašću (ovo je najblaže rečeno).
 Mi kao narod brzo zaboravljamo, a ja mu ipak nisam niti ću ikad zaboraviti devedesete. Vuk dlaku menja, ali ćud nikad.


Skroz si u pravu što se tiče ministara,kako ljudi sa lažnim diplomama mogu da vode državu koja je u krizi?Ovu državu treba da vode sposobni ljudi koji su pre svega pošteni a ne podmitljivi  >:(
Žao mi je što državu vode ljudi za koje se ni ne zna sa sigurnošću da li su falsifikovali ili kupili diplome ili su ih stvarno zaslužili.
Žalosno.
 

*

Van mreže web manijak

  • ***
  • 1 841
  • 31
  • Pol: Muško
  • Neka ostane licno
Odg: Da li mislite da je bolje od kada je Vučić pemijer?
« Odgovor #4 poslato: 02:13:05, 13.Jul.2014. »
Covek je car, marketing mu mnogo dobro ide, zasto li nije studirao marketing nego pravo  ;D
 

*

Van mreže Felisity

  • **
  • 226
  • 9
  • Pol: Žensko
Odg: Da li mislite da je bolje od kada je Vučić pemijer?
« Odgovor #5 poslato: 02:31:45, 13.Jul.2014. »
Covek je car, marketing mu mnogo dobro ide, zasto li nije studirao marketing nego pravo  ;D
Sa ovim moram da se složim, u jednom trenutku sam očekivala da kad otvorim frižider ugledam čoveka. E sad izgleda da je svaki marketing dobar, kakav god bio, čovek je pokazao, bar u zemlji Srbiji, gde ne postoji kritička svest.
 


*

Van mreže nevenica

  • ***
  • 1 862
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 39
  • Pol: Žensko
Odg: Da li mislite da je bolje od kada je Vučić pemijer?
« Odgovor #6 poslato: 12:30:18, 13.Jul.2014. »
Jos nije bolje, a kad ce biti ne znam  (*o*)  A razlog ne znam, mozda bi trebali da manje posvete paznju koneferencijama, izjavama, intervjuima jer su ipak izabrani da sto pre pokrenu oporavak Srbije  (*o*)
Pristojna žena je ona dama koja zna šta ne sme znati, iako zna...
 

*

Van mreže Strahinja

  • ***
  • 652
  • 26
  • Pol: Muško
Odg: Da li mislite da je bolje od kada je Vučić pemijer?
« Odgovor #7 poslato: 13:09:34, 13.Jul.2014. »
Ako nam i bude bolje za to će trebati mnogo vremena
 

*

Van mreže nevenica

  • ***
  • 1 862
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 39
  • Pol: Žensko
Odg: Da li mislite da je bolje od kada je Vučić pemijer?
« Odgovor #8 poslato: 13:25:55, 13.Jul.2014. »
Mora sve brze da se radi, imam utisak kao da ce reforme da traju 50 godina pa sve lagano   (*o*)
Pristojna žena je ona dama koja zna šta ne sme znati, iako zna...
 

*

Van mreže filozof

  • ***
  • 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 34
  • Pol: Muško
Odg: Da li mislite da je bolje od kada je Vučić pemijer?
« Odgovor #9 poslato: 21:43:50, 14.Jul.2014. »
Mora sve brze da se radi, imam utisak kao da ce reforme da traju 50 godina pa sve lagano   (*o*)
Istina. Nastup svih koji dodju na vlast je da se nesto radi kao da prodje vreme, ovi ljudi vise ne mogu da cekaju, mnogo je toga upropasceno i mora da se prave rezovi. Ne samo rezovi ono otpustanje iz javnog sektora i rigorozni zakoni vec u svakom segmentu drustva jer nista ne funkcionise kako treba. Tranzicija traje 25 godina, to je nezapamceno u svetu.
Nada je san budnih.
Aristotel
 


Stranice: 1 2 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000