Lazar Krstić podneo ostavku na mesto ministra finansija

  • Odgovora: 5

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Strahinja

  • ***
  • 652
  • 26
  • Pol: Muško
Lazar Krstić podneo ostavku na mesto ministra finansija
« poslato: 17:59:41, 12.Jul.2014. »
Lazar Krstić je danas na sednici Vlade doneo odluku da da ostavku na mesto ministra finansija,od sada će raditi kao savetnik premijera.

Meni je lično jako čudno to što je od jednom dao ostavku,nije mi jasno ni zašto pošto nisam čuo da se dogodilo nešto loše vezano za njega  (*o*)
Šta mislite o tom njegovom postupku?
« Najnovija izmena:: 18:07:50, 12.Jul.2014. Strahinja »


 


*

Van mreže elena86

  • ****
  • 4 388
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 129
  • Pol: Žensko
Odg: Lazar Krstić podneo ostavku na mesto ministra finansija
« Odgovor #1 poslato: 19:47:32, 13.Jul.2014. »
Bolje da ne kazem sta mislim o njemu i njegovim predlozima inace bi me udaljili sa foruma

To sto u javnim sektorima misle da smanje plate,ne znam kako da prokomentarisem,mozda neki od njih i imaju prevelike,nerealne plate dok ostatak stanovnistva jedva prezivljava,pa ajde da kazem da je predlog donekle i ok ali ne i otpustanje toliko ljudi osim onih koji svoj posao ne rade kako treba

Ali smanjenje penzija ljudima koji i onako dobijaju minimalac i jedva sastavljaju kraj s krajem i poskupljenje struje za 30 posto,e to je bolje da ne komentarisem,da bi oni napunili kasu,van svake pameti
Sta ti ljudi misle od cega ce da se zivi,da necemo mozda travu da pasemo i zivimo pod svecom,a ocigledno na to idu,da bi napunili kasu i imali vise da pokradu.Kad bi vratili bar jedan mali deo onog sto su pokrali ne da bi napunili budzet nego bi imalo i da pretekne
A ovaj gospodin ako mogu tako da ga nazovem je jedan obican mamin i tatin sin koji nema pretstavu o realnom zivotu i stanju ljudi u zemlji  pa zato i daje ovako nebulozne predloge,i zato mislim da je i bolje sto je dao ostavku,ni najmanje me ne dotice
Eto ja sam rekla sta sam imala,mozda i nisam skroz u pravu ali sam morala negde da ispraznim sav bes kad sam cula sve ove gluposti  :flowers:
Svaka zena je dama u drustvu pravog muskarca
 

*

Van mreže Yahoo!

  • *
  • 82
  • 7
  • Pol: Muško
  • Sve naj :D
Odg: Lazar Krstić podneo ostavku na mesto ministra finansija
« Odgovor #2 poslato: 21:17:13, 13.Jul.2014. »
Podneo je ostavku jer vidi da nista ne moze da uradi, dobice on drugu funkciju sigurno.
Tu sam.
 

*

Van mreže Strahinja

  • ***
  • 652
  • 26
  • Pol: Muško
Odg: Lazar Krstić podneo ostavku na mesto ministra finansija
« Odgovor #3 poslato: 22:16:17, 13.Jul.2014. »
Nije mi jasno zašto se sada odjednom pojavilo otpuštanje tolikog broja radnika.
A što se tiče penzija mislim da je to krajnje bezobrazno ako postoji rupa u budžetu ne treba je popunjavati tako što će ljudi koji jedva preživljavaju još teže živeti sa tim penzijama.
 

*

Van mreže maraja

  • *****
    Počasni član
  • 1 835
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 69
  • Pol: Žensko
    • Facebook
Odg: Lazar Krstić podneo ostavku na mesto ministra finansija
« Odgovor #4 poslato: 12:28:27, 14.Jul.2014. »
Lazar Krstić je danas na sednici Vlade doneo odluku da da ostavku na mesto ministra finansija,od sada će raditi kao savetnik premijera.

Meni je lično jako čudno to što je od jednom dao ostavku,nije mi jasno ni zašto pošto nisam čuo da se dogodilo nešto loše vezano za njega  (*o*)
Šta mislite o tom njegovom postupku?
Mozda dogovor da Krstic predlozi nesto nebulozno i onda pomislimo da je Vucic mnogo fin jer nam on ipak nudi nesto bolje, ustvari manje smanjenje plata i penzija  :D
 

*

Van mreže filozof

  • ***
  • 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 34
  • Pol: Muško
Odg: Lazar Krstić podneo ostavku na mesto ministra finansija
« Odgovor #5 poslato: 21:25:48, 14.Jul.2014. »
Isto ce biti i sa njim i bez njega.
Nada je san budnih.
Aristotel
 





 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
1 Odgovora
1428 Pregleda
Najnovije: 20:42:16, 17.Mar.2009.
Ch
0 Odgovora
1301 Pregleda
Najnovije: 14:36:30, 25.Mar.2009.
Maestro
4 Odgovora
1106 Pregleda
Najnovije: 08:53:07, 19.Apr.2014.
plutonac