Resi sifru i dobijas posao u NSA

• Odgovora: 1
*

Van mreže Miloš Mi.

Moderator
  • 4 671
  • Zahvaljeno: 9 puta
  • 147
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Resi sifru i dobijas posao u NSA
« poslato: 22:54:40, 09.Maj.2014. »
Američka NSA (National Security Agency) na neobičan način traži nove ljudi koji žele da rade u ovoj agenciji.

Na društvenim mrežama objavljena je poruka, na prvi pogled izgleda kao nabacana slova bez reda i poredka. Ali u tome je caka. To je u stvari, bila šifrirana poruka upućena onim pametnim tipovima koji mogu da je pročitaju a onda i da se zaposle. Naravno, to je za one koji su gledali mnogo filmova i vole da rade u National Security Agency.

“Want to know what it takes to work at NSA? Check back each Monday in May as we explore careers essential to protecting our nation,” pisalo je u poruci.

Ovo je samo jedan od načina na koji Agencija traži najbolje, najinteligentnije, pametnice, zaluđenike za kompjutere i zagonetke, spretne, hrabre. To je za one koji žele da oblikuju svet i misle na svoju budućnost, piše na sajtu NSA. Inače, ova agencija često posećuje i hakerske skupove tragajući za najboljim ljudima kojima nudi posao.

http://www.dominomagazin.com/article/25881
Strah me čini jačim i boljim.

*

Van mreže KangKeayWanKai

• *
  • 1
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Resi sifru i dobijas posao u NSA
« Odgovor #1 poslato: 05:09:25, 03.Nov.2014. »
Can anyone tell me the start time and location? It would be my first venture so not sure how the handicap would workS

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000