izgubljena

• Odgovora: 1
*

Van mreže jana dva

• *
  • 1
  • 0
  • Pol: Žensko
izgubljena
« poslato: 21:01:22, 05.Maj.2014. »
Pozdrav!
Ja imam jedan veliki problem koji je nastao jos dok  sam bila mala.Ustvari imam mnogo problema ali mislim da je ovaj nekako naj  bitniji ::) . Moji roditelji su se razveli  dok sam ja imala 3 godine.Bilo mi je mnogo tesko odrstati u sredini u kojoj su osudjivali razvod parova i mnogo sam istrpila na svojoj kozi.Pored toga sam slusala price od moje babe pokojne kako je moja mama losa zena itd, a od mame kako je tata los.Sve u svemu razvlacili su me kao zvakacu gumo od jednog do drugog roditelja da na kraju niko jije obracao paznju na mene kako se ja ustvari osjecam i sta se desava u mojoj glavi.Kada sam krenula u skolu lose sam ucila i  imala sam losu koncentracu, tako da sam lose ucila a zbog toga se mnoga dejca nisu druzila sa mnom i na neki nacin sam ispoljavala radi svega toga agresiju ili cutanje drugacije nisam znala da se postavljam prema ljudima.Danas imam 30 godina i trebalo bi da sam zrela osoba alina zalost ostala sam zarobljena u tjelu tog djeteta.Poenta ove sve moje price je da sam kasnije kroz zivot sve i svakoga krivila  za sve sto se desavalo u mome zivotu i danas imam jak osjecaj ljutnje, ne tolerancije i takodje je ostao taj vid agresije u pojedinim situacijama . (nisam agresivna u smislu da se tucem.To su obicno svadje sa povisenim  tonom.) Esad moj veliki problem je sto ne znam da iskontrolisem bjes i ljutnju  i sto ne znam kako nauciti sve to oprostiti i zaboraviti. Nadam se da nisam puno zakomplikovala :D

*

Van mreže Strahinja

• 652
  • 26
  • Pol: Muško
Odg: izgubljena
« Odgovor #1 poslato: 21:31:31, 18.Maj.2014. »
Kada si besna ćuti i pokušaj da izbrojiš do 10 i nemoj misliti na to što te je naljutilo,ja to radim i meni uspeva.
A što se praštanja tiče seti se one poslovice ''Čovek je velik onoliko koliko prašta''.
Isto zapamti i ovo ponos je ono što odvaja ljude,stoga nemoj biti ponosna nego oprosti onima koji ti znače ako vidiš da su se pokajali zbog svog postupka.

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000