Kako se danas veze prekidaju?

  • Odgovora: 37
Stranice: 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže maraja

  • *****
    Počasni član
  • 1 835
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 69
  • Pol: Žensko
    • Facebook
Kako se danas veze prekidaju?
« poslato: 15:05:06, 09.Mar.2014. »
Postoji mnogo načina za raskid, ali svaki od njih uključuje ozbiljan razgovor sa partnerom? Više ne, jer se u današnje vreme parovi odlučuju za mnogo manje stresne situacija poput obične SMS poruke.

Oni dani kada bismo ozbiljnim, tužnim, ali odlučnim tonom rekli "Moramo da razgovaramo", daleko su iza nas. Raskid u četiri oka je postao suviše naporan za mnoge, pa mnogi parovi u današnje vreme odlučuju da to učine na jednostavniji način – preko poruke ili Fejsbuka!

Kako pokazuju rezultati jednog istraživanja, više od polovine parova koji su prekinuli vezu tokom prošle godine, to je učinilo putem poruke ili preko društvenih mreža!

U studiji je učestovao 2.712 ispitanika, starosti između 18 i 30 godina, a uslov je bio da imaju bar jedan raskid u poslednjih 12 meseci. Rezultat je pokazao da je 56 odsto njih raskinulo digitalnim putem!  Gotovo je neverovatan podatak da čak 61 odsto ispitanika koji su raskinuli preko Fejsbuka, to su učinili prosto tako što su obrisali i blokirali partnera, ne pružajući čak ni objašnjene!

Prilično popularan način raskida je i preko mejla, a za to se odlučuju oni koji žele da im savest bude čista – većina ispitanika koji su na ovaj način prekinuli kaže da im je mejl omogućio da u potpunosti objasne svoje razloge (naravno, bez da ih neko prekida u pola rečenice).

A uprkos digitalnoj eri, još ima i onih retro romantika – dva odsto ispitanika je raskinulo preko dobrog starog, rukom pisanog, pisma!  Uprkos tome što se mnogi late ovih raskid olakšica, oko 73 odsto ispitanika je priznalo da ih digitalni raskid zapravo veoma ljuti.

Autor: M.P.
Izvor: Cosmopolitan.rs



Kako ste se vi razisli sa bivsim partneorm ili partnerkom?


 


*

Van mreže milkica91

  • *
  • 58
  • 2
  • Pol: Žensko
  • ^_^
Odg: Kako se danas veze prekidaju?
« Odgovor #1 poslato: 12:23:32, 14.Mar.2014. »
Meni je to glupo, ipak je bolje uzivo da se razidjemo
 

*

Van mreže nevenica

  • ***
  • 1 862
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 39
  • Pol: Žensko
Odg: Kako se danas veze prekidaju?
« Odgovor #2 poslato: 22:04:50, 15.Mar.2014. »
Veze se uopste i ne desavaju u danasnje vreme, sve neke kombinacije, seme i svaleracije  :D
Pristojna žena je ona dama koja zna šta ne sme znati, iako zna...
 

*

Van mreže maraja

  • *****
    Počasni član
  • 1 835
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 69
  • Pol: Žensko
    • Facebook
Odg: Kako se danas veze prekidaju?
« Odgovor #3 poslato: 15:22:51, 16.Mar.2014. »
U pravu si, do veze tesko i dodje. Ja jos verujem u ljubav, jos nisam izgubila nadu  :D
 

*

Van mreže faith

  • **
  • 416
  • 21
  • Pol: Žensko
Odg: Kako se danas veze prekidaju?
« Odgovor #4 poslato: 22:49:27, 17.Mar.2014. »
Pismom i mailom?  :dash:

Raskid pismo bi me stvarno nasmijalo. Odmah bih preboljela tog.
 

*

Van mreže elena86

  • ****
  • 4 388
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 129
  • Pol: Žensko
Odg: Kako se danas veze prekidaju?
« Odgovor #5 poslato: 00:56:29, 25.Mar.2014. »
Veze se uopste i ne desavaju u danasnje vreme, sve neke kombinacije, seme i svaleracije  :D
Tacno,a ako i dodje do veze prekidaju se tako sto partner samo nestane,jednostavno prestane da se javlja,u najboljem slucaju druga strana dobije poruku kao obavestenje. Zalosno
Svaka zena je dama u drustvu pravog muskarca
 


*

Van mreže tinkerbell

  • **
  • 299
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Kako se danas veze prekidaju?
« Odgovor #6 poslato: 11:43:41, 21.Maj.2014. »
Veze se uopste i ne desavaju u danasnje vreme, sve neke kombinacije, seme i svaleracije  :D

Potpsiujem, tacno 100% nazalost  u danasnje vrijeme nece niko ni da udje u vezu strasn!!

Tacno,a ako i dodje do veze prekidaju se tako sto partner samo nestane,jednostavno prestane da se javlja,u najboljem slucaju druga strana dobije poruku kao obaveotenje. Zalosno



i sa elenom se slazem, tacno 100% tako i ovdje original... samo nestanu , u zemlju propadnu hahah da nije tako zalosno bil bi smijesno


A to mi je kukavicluk i bezobrazluk tezi kad nema hrabrosti u facu reci ... vec samo pobjegnu kao kakvi klinci a sto je najzalosnije ne rade tako samo klinci  danas vec i zreli momci od 25 pa nadalje hahaha  :dash: ocigledno nemaju pojma sta hoce ..


*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: Kako se danas veze prekidaju?
« Odgovor #7 poslato: 14:02:54, 21.Maj.2014. »
 :vvv: ja sam uvek za čvrst odnos  ;D
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 

*

Van mreže tinkerbell

  • **
  • 299
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Kako se danas veze prekidaju?
« Odgovor #8 poslato: 14:57:52, 21.Maj.2014. »


svaka cast plutonac  (e*e)  malo je takvih danas.. inace gledam ove mladje generacije i kad uporedim sa starijim, na isto nas dodje, cak su se  meni i mladji kao bolji pokazali nego neki stariji, bila sam u soku kad sam vidjela da se mladji momci ponaju bolje nego stariji prema djevojci..nema tu pravila... kad je neko normalan, opusten, i zna prioriete odmah se moze  s  njim..

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Kako se danas veze prekidaju?
« Odgovor #9 poslato: 00:44:24, 23.Maj.2014. »
u najboljem slucaju druga strana dobije poruku kao obavestenje. Zalosno
Dobije poruku tipa: mobilni pretplatnik nije dostupan...  a posle nekog vremena, izabrali ste nepostojeci broj  ;D
Strah me čini jačim i boljim.
 


Stranice: 1 2 3 4 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
29 Odgovora
14498 Pregleda
Najnovije: 18:40:52, 12.Nov.2013.
Ouroboros
1011 Odgovora
107635 Pregleda
Najnovije: 23:50:23, 19.Maj.2020.
JoleJole
1 Odgovora
972 Pregleda
Najnovije: 05:48:51, 13.Sep.2014.
Vesna psy