Problem molim za pomoc :(

• Odgovora: 12
Stranice: 1 2 »
*

Van mreže Draetheas

• *
  • 4
  • 0
  • Pol: Muško
Problem molim za pomoc :(
« poslato: 11:32:28, 13.Feb.2014. »
Svi su svakom svoji problemi najtezi a to je iz jednog prostog razloga koji glasi jednostavno: subjektivni smo. Moj problem za mene je upravo najveci i najtezi. Da ne okolisam vise pocecu...naime ima jedna devojka koja mi se oko mesec i po dana svidja. Fizicki mi je lepa i privlacna mada to meni nije glavna stvar jer ono sto mi se kod ove devojke svidja je to sto volimo slicne stvari i imamo puno toga zajednickog. Dalje, ja sam nju upoznao preko drugarice pocetkom januara kad sam dosao u Bg (buduci da studiram i da zivim u domu) i odmah sam se pored nje osetio super. U sebi sam pomislio hej ne moram nista da kazem neka ona prica i ja cu se osetiti ekstra sto znaci da mi se zaista dopala. Da nastavim pricu...buduci da su sad ispitni rokovi imali smo oboje pune ruke posla pa sam mislio da je ne zovem niti da nesto pokusavam medjutim vise puta smo isli u menzu i svaki put smo puno pricali. Prvi put kad smo bili sami nismo mogli oboje usta da zatvorimo samo smo pricali i pricali bukvalno nam je bilo zao smo morali da se vratimo u citaonice da ucimo. Zaista mi je tad bila usla u glavu i tog dana nisam nista ucio sto je po meni i bilo logicno. Posle toga bio jednom drugaru rodjendan i tad je bilo neko moje drustvo i ta devojka i svi su mi govorili "auu covece ne da te gleda gde nema sanse stvarno joj se svidjas". Taj rodjendan je bio pre nekih 10-tak dana...medjutim ono sto sam hteo nagovestiti je to da kad sam seo pored nje (na rodjendanu) ona je sva bila nervozna jednom sam je malo zagrlio nakratko i u ledjima osetio da je bila jako nervozna...posle tog rodjendana jos par puta smo blejali (o5 u drustvu) al jednom smo sami sedeli i pricali o5 kao navijeni. Posle par dana sam skupio hrabrost i resio da joj uzmem broj da bih je pozvao da izadjemo kad nam se zavrse rokovi sto se pada za dan zaljubljenih i tad sam mislio da je pozovem da izadjemo negde nebitno gde to bismo se lako dogovorili. Medjutim napravio sam bukvalno receno sra*e prosle subote...otisao sam do njene citaonice i malo cavrljali i usput mi je dala broj i tada sam bukvalno bio na, ne sedmom, ali na sestom nebu  :D. Kad sam uzeo broj ja sam odmah javio drugaru koji je reko svaka cast super tako nesto i da se pohvalim jednoj drugarici koja se isto zove kao moja simpatija, tj devojka u koju sam zatreskan, ja posaljem poruku slucajno simpatiji. Evo i poruke koju sam slucajno poslao simpatiji:

"Koji sam velemajstor sad sam od ******** uzeo broj  :D. Jel mislis da sam zagrejao situaciju? Pozvacu je da izadjemo cim nam prodju ispiti u istom danu imamo zadnje ispite za ovaj rok..."

Nisam nikako mogao da sprecim slanje jer je telefon na touchscreen na kom se slabo snalazim (skoro sam ga uzeo) i samo sam rekao jebiga. Otisao sam odmah do simpatije koja je sva bila crvena (sebe ne mogu ni da zamislim koliko sam bio crven) i sva se smeskala. Ja sam prisao i izvinio joj se zbog neprijatnosti koju samo joj priredio i rekao joj: "sad znas jel hoces da izadjemo?" na sta je meni ona samo rekla: "razmislicu" i ja sam joj reko sta ima da se razmislja oces ili neces i ona je o5 rekla da ce razmisliti. Ja sam joj rekao ok cucemo se itd. Posle par dana sam joj poslao poruku kako je prosla na ispitu i ona mi je odgovorila posle sat i po vremena kao nije imala ispit da ce ga imati sutradan bla bla bla. Posle 45min sam joj pustio poruku nesto kao bice super ne sumnjam u tebe i pitao je sta radi. Posle 1,5h mi je lakonski rekla evo ucim ****** to mi je jedina preokupacija...
Video sam je juce u holu studentskog doma gde sam blejao sa drustvom i cim me je videla odmah je pobegla...

Navodno treba sutra da izadjemo tj sutra ce da mi kaze dal hoce ili nece mada iskreno ne verujem da cemo izaci   :(. Sta mislite ljudi sta da radim? Da je zaboravim? Da je jos malo jurim? Ne zelim da odustanem zelim da pokusam s njom posle 2god mi se zaista svidja neko tj ona...hvala na citanju i pozdravljam svakog ko cita  :)

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 4 671
  • Zahvaljeno: 9 puta
  • 147
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Problem molim za pomoc :(
« Odgovor #1 poslato: 14:37:43, 13.Feb.2014. »
Naravno da moras jos da se trudis i budes uporan.

Nemoj samo da je smaras previse ili budes napadan i naporan, cim vidis da je tako odvoji se malo od nje pa se opet pojavi kad si raspolozan i naravno ako joj se svidjas menjace se stvari. Mozda joj je jos glupo zbog te poruke, posebno jer mozda nije ni volela da se ti sada svima hvalis kako imas broj. Idi dalje opusteno i javi kako je prosao susret (mah:mah)
Strah me čini jačim i boljim.

*

Van mreže elena86

• 4 356
  • 119
  • Pol: Žensko
« Odgovor #2 poslato: 15:48:09, 13.Feb.2014. »
Kao sto rece atomski mrav nemoj da odustajes ali ni da smaras previse. Moguce da joj je malo neprijatno zbog te poruke ili je kao ljuta. Iskoristi lepo sutrasnji dan,kupi joj neki cvetic ili cokoladice u obliku srca,ima lepih milkinih,lepo joj odnesi i daj,pitaj je jos jednom da li hoce da izadje sa tobom i onda je lepo ostavi da razmisli. Ajde pa javi kako je proslo  :)  :flowers:
Svaka zena je dama u drustvu pravog muskarca

*

Van mreže Draetheas

• *
  • 4
  • 0
« Odgovor #3 poslato: 16:59:12, 13.Feb.2014. »
Pa ono mislio sam malo da kuliram da je sutra pitam da izadjemo i tjt. Ako odbije to je kraj 99% ako prihvati pricacu o svemu i bicu fin i sve...imam sutra ispit pa cu posle ispita sve da resim. Ja sam posle one situacije o5 izvinio putem poruke i rekla mi je kao opusteno ne ljutim se xD. Tako nesto...al nzm ako ne bude nista bar je ovo jedna lepa i smesna pricica :D

*

Van mreže elena86

• 4 356
  • 119
« Odgovor #4 poslato: 19:41:09, 13.Feb.2014. »
Sutra je dan zaljubljenih pa sam ti zbog toga i predlozila da je iznenadis ovako nekom sitnicom,mozda i upali  ;)

*

Van mreže Draetheas

• *
  • 4
  • 0
« Odgovor #5 poslato: 15:18:02, 14.Feb.2014. »
Devojka me je odbila za kafu rekavsi da me ne gleda na taj nacin i tako nesto ne interesuje me ja cu da se hladim i da se povucem od nje. Imao sam lepe i iskrene namere i bio bih dobar prema njoj a sad je sve zavrseno tako da vreme je da se gleda napred. Hvala na odgovorima i srdacno vas pozdravljam :)

*

Van mreže elena86

• 4 356
  • 119
« Odgovor #6 poslato: 15:59:39, 14.Feb.2014. »
Ako je vec takva situacija onda glavu gore i samo napred,mlad si,naici ce jos puno dobrih devojaka. A i ova devojka je ispala fer,iskreno ti je rekla nije te zavlacila. U svakom slucaju sa nama ovde uvek mozes da se druzis,i kada nemas problema  :flowers:

*

Van mreže dvostruka djevica

• 834
  • 41
  • I reč je dodir.. ako znaš..
« Odgovor #7 poslato: 17:16:18, 14.Feb.2014. »
Ne volim da dajem savjete posebno ovako ali mi se čini da je djevojka pogrešno protumačila poruku, mislim da bi bilo dobro da nastavite da se družite, makar u grupi, da popijete kafu, popričate kao drugari, da te malo upozna, ako ništa ne bude ok ali mi se čini da je u pitanju nesporazum a da je djevojka malo stidljiva pa je ispalo ovako..

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 4 671
  • Zahvaljeno: 9 puta
  • 147
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #8 poslato: 20:41:04, 15.Feb.2014. »
Mozda je zauzeta pa ti je zato to rekla..

Ako ti se stvarno svidja ne odustaj, ali promeni taktiku  (mah:mah)

Gledaj i ti nju kao drugaricu za sada, ali se zblizi kroz druzenje i vreme provedeno sa njom tj u njenom drustvu.  (mah:mah)
Udji u njeno drustvo i pokusaj da saznas da li vec ima nekog jer ce ti tada stvari biti mnogo jasnije da vredi da nastavis da se trudis ili da je jednostavno zaboravis.
« Najnovija izmena:: 20:44:48, 15.Feb.2014. Atomski mrav »
Strah me čini jačim i boljim.

*

Van mreže Draetheas

• *
  • 4
  • 0
« Odgovor #9 poslato: 23:03:01, 15.Feb.2014. »
Ma nema drugog drugarica mi je rekla...ali nema veze i da ima jer se ja njoj ne dopadam pa sad nije ni bitno dal postoji neko drugi ili sta vec. Ja s ovom devojkom imam o cemu da pricam slusamo slicnu muziku imamo slicne poglede na svet i mnoge stvari i naravno umem uvek da je stvarno nasmejem i da izmamim osmeh od nje. A sad...da li je poruka u pitanju, dal jednostavno ne zeli nikog ili se plasi da se ne veze ili postoji neko drugi, ponavljam, nije bitno. Meni se ona zaista dopala posle 2god mi se niko tako nije dopadao. Znaci ja prvi put kad sam je video ostao sam bez daha nekako osetio sam nesto. Zaista jesam. Procice vreme ohladicu se i to je to. Sto se tice druzenja od toga nece imati nista ja prvi to necu dozvoliti da budem u friendzoni ili tome slicno pa da ja budem zaljubljeni drugar a ona drugarica koja me vidi kao brata i da sve vreme dok je poznajem budem nesrecan i mizeran. Ne mogu. A isto ako se desi scenario u kome me ona zove za neko vreme (cak i ako to bude za par dana) i kaze mi da se predomislila da zeli da mi da sansu da pokusamo ja cu je odbiti pre svega iz postovanja prema sebi (necu da me neko vuce za nos da budem u rezervi pa kad joj se cefne da me zove). Ja sam imao iskrene i lepe namere a sad sta ona hoce to je njena stvar...

Stranice: 1 2 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000