Zašto devojke idu zajedno u WC

  • Odgovora: 5

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Zašto devojke idu zajedno u WC
« poslato: 14:44:15, 29.Jan.2014. »
Zašto devojke uvek idu zajedno u WC

Postoji nekoliko razloga za ovakvo ponašanje devojaka.

Nakon obavljenog "poslića" u toaletu, podrazumeva se da sledi nekoliko minuta okretanja ispred ogledala. Tada je "pomoć prijatelja", u ovom slučaju drugarice, nezamenljiva: "Jesam li dobro namestila haljinu", "Da li mi se razmazala šminka"...

Ako ste već pomislili da sve to može da vidi i sama, bez drugarice, u pravu ste ali - dva para očiju vide bolje od jednog! Zamislite samo blam da devojka izađe iz toaleta sa poluspuštenom haljinom koja otkriva deo zadnjice ili sa hulahop čarapom kojoj je "pošla petlja".

Drugarica u toaletu je neophodna i kao pomoć u popravljanju šminke – nisu baš sve profi u tome, ali i za pozajmljivanje karmina, sjaja... pridržavanje tašne dok peru ruke i slično.

Takođe, jedan od čestih razloga zašto devojke idu zajedno u WC je i potreba za mini trač-partijom. To ne mora da znači da će u toaletu da ogovaraju devojku koja je upravo ušla jer joj nije svaka dlaka na svom mestu. Češće su situacije kada im je razgovor u toaletu potreban jer je došao dečko za kojim jedna od njih "ludi". Ko će čekati da on ode kako bi se analiziralo: kako je rekao "ćao" kada je stigao, šta je mislio time što je rekao, šta je značilo ono što je uradio...

Neko je lepo jednom napisao: žene više razmišljaju o tome šta muškarci misle, nego što muškarci uopšte misle!

Na kraju, ukoliko se devojke nalaze u diskoteci ili na nekoj većoj žurci, naročito ako ne poznaju baš mnogo ljudi koji oko njih đuskaju, jednostavno se osećaju bezbednije kada u toalet idu u paru.

Uostalom, nema ništa loše u tome što one vole sve da podele sa drugaricama, čak i odlazak do toaleta! Zato im ne zamerajte, osim ako u tome ne preteruju. Jednom do dva puta tokom večeri je sasvim OK, ali česte WC ture mogu delovati nepristojno onima koji ostaju za stolom, na primer. "Ostavljeni" neće verovati da je u pitanju "slaba bešika", već će se pitati šta se to tamo dešava, da li je reč o nekakvim konsultacijama, ogovaranju, planiranju bekstva.

Izvor: Mondo


Strah me čini jačim i boljim.
 


*

Van mreže Profisale

  • *
  • 27
  • 1
  • Pol: Muško
Odg: Zašto devojke idu zajedno u WC
« Odgovor #1 poslato: 10:42:30, 05.Feb.2014. »
Menjaju uloske... (rzm) a mozda su gey.. (rzm)
 

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Zašto devojke idu zajedno u WC
« Odgovor #2 poslato: 13:35:45, 05.Feb.2014. »
Mozgaj dalje, nisu sve gay  ;D   
Strah me čini jačim i boljim.
 

*

Van mreže faith

  • **
  • 416
  • 21
  • Pol: Žensko
Odg: Zašto devojke idu zajedno u WC
« Odgovor #3 poslato: 00:14:40, 06.Feb.2014. »

Neko je lepo jednom napisao: žene više razmišljaju o tome šta muškarci misle, nego što muškarci uopšte misle!


 :smehotres: Istina!

Kad sam bila u srednjoj shkoli nekako mi je uvijek bilo neprijatno kada treba da podjem do toaleta. Prvenstveno jer se zna shta cu da radim tamo, a isto tako nisam voljela osjecaj kad se ustanem sa stola i svi me gledaju. I onda kad odete u paru nekako lakshe.
Sad npr idem u paru samo ponekad na zurci kad sam u vecem drushtvu. Tako mi je lakshe da se probijem kroz masu a i osjecam se sigurnije.

Ima istine u cijelom ovom chlanku. Postoje i situacije gdje to tako preraste u naviku i onda bez ikakvog razloga djevojke vode pratnju u toalet. :)
« Najnovija izmena:: 00:44:39, 06.Feb.2014. faith »
 

*

Van mreže mentolcina

  • *
  • 34
  • 1
  • Pol: Muško
Odg: Zašto devojke idu zajedno u WC
« Odgovor #4 poslato: 20:36:38, 07.Feb.2014. »
Da skuju plan  :)
 

*

Van mreže kobayashi

  • ***
  • 1 504
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 46
  • Pol: Muško
Odg: Zašto devojke idu zajedno u WC
« Odgovor #5 poslato: 23:27:40, 07.Feb.2014. »
ne kaze se gej nego lezbo  ;D

a u wc idu zajedno jer se plase fredija krugera  ;D
 





 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
3 Odgovora
2342 Pregleda
Najnovije: 19:07:30, 28.Apr.2009.
Šmišonja
8 Odgovora
4992 Pregleda
Najnovije: 13:29:45, 28.Okt.2009.
x-zoran
1 Odgovora
1125 Pregleda
Najnovije: 07:56:32, 18.Avg.2010.
Šmišonja