Novi albumi 2014

• Odgovora: 6
*

Van mreže Ch

• 12 273
  • Zahvaljeno: 8 puta
  • 164
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Novi albumi 2014
« poslato: 13:26:19, 30.Dec.2013. »
"Neumereni" Van Gogh objavio novi album

Autor: MONDO

Četiri godine nakon objavljivanja albuma "Lavirint", grupa Van Gogh izdala novi, deveti po redu studijski album "Neumeren u svemu".
Na albumu se nalazi deset novih pesama: "Osećam da ludim", "Uvek ima neka razlika", "Prva i poslednja kap", "Neumeren u svemu", "Nešto me vuče dole", "Viline vode", "Moj nemir i ja", "Skačem - skači", "Previše za jednog, premalo za dvoje" i "Anđele, moj brate".
Posle zapaženog uspeha singla "Nešto vuče me dole" i pozitivnih reakcija publike na istoimeni spot, Van Gogh predstavlja drugi po redu singl – pesmu "Andjele moj brate", za koju će uskoro biti snimljen spot.

*

Van mreže narcisa zec

Počasni član
  • 4 384
  • 33
  • Pol: Žensko
Odg: Novi albumi 2014
« Odgovor #1 poslato: 00:49:25, 16.Jan.2014. »
Bruce Springsteen - High Hopes

Sadrži obrade i nove verzije njegovih starih pesama:
1. “High Hopes”
2. “Harry’s Place”
3. “American Skin (41 Shots)”
4. “Just Like Fire Would”
5. “Down In The Hole”
6. “Heaven’s Wall”
7. “Frankie Fell In Love”
8. “This Is Your Sword”
9. “Hunter Of Invisible Game”
10. “The Ghost of Tom Joad”
11. “The Wall”
12. “Dream Baby Dream”

Izdavač: Columbia, 14.1.2013.
Producent: Ron Aniello, Brendan O'Brien, Bruce Springsteen
Žanr: Rock
Trajanje: 56:24

Izvor
Velik je onaj čovjek koji nije izgubio srce djeteta

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 4 671
  • Zahvaljeno: 9 puta
  • 147
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #2 poslato: 13:00:51, 25.Jan.2014. »
Foo Fighters izdaje novi album

Bend Foo Fighters objavio je na svom Instagramu sliku na kojoj piše "Foo Fighters LP 8", kojom je najavio skori izlazak svog osmog studijskog albuma.

Frontmen Dejv Grol je u intervjuu magazinu "Rolling Stone" otkrio da je novi album "opak i je*eno radikalan".

"Uskoro počinjemo sa snimanjem pesama, ali na način na koji to do sada niko nije uradio", bio je nejasan Grol.
Strah me čini jačim i boljim.

*

Van mreže Bojan-

• 1 773
  • 45
« Odgovor #3 poslato: 21:45:51, 25.Avg.2014. »
Novi album Slipknot-a

Američki heavy-metal bend Slipknot završio je dugo očekivani album i prema rečima Corey Taylor-a album će biti u slobodnoj prodaji od 21. oktobra. Ovo će biti prvi album Slipknot-a bez preminulog Paul Gray-a i bubnjara Joey Jordison-a, koji je dobio otkaz iz nepoznatih razloga.

Inače nova pesma i video spot The Negative One izazvao je burnu reakciju ljubitelja rock muzike širom sveta, a kritičari kažu da je bend kroz pesmu izbacio sav svoj bes zbog smrti Paul Gray-a i odlaska Joey Jordison-a. Neki od fanova legendarnog benda kažu da je Slipknot pu'ko i da je bend "odsvirao svoje".

*

Van mreže Bojan-

• 1 773
  • 45
« Odgovor #4 poslato: 18:43:51, 27.Sep.2014. »
Tom Jork: Novi album i torrent-pobuna

Skoro jednu deceniju otkako je Radiohead ponudio svoj album In Rainbows fanovima metodom “plati koliko hoćeš”, vođa benda Tom Jork 26. septembra objavio je solo album bez ikakve najave i ponudio ga putem BitTorrenta, servisa za razmenu fajlova

Album Tomorrow's Modern Boxes može se kupiti po ceni od šest dolara isključivo na na BitTorrent-u, koji zauzima počasno mesto u carstvu internet piraterije, dok su prvi singl i spot A Brain in a Bottle poklonjeni besplatno.

U saopštenju, koje uz Jorka potpisuje njegov saradnik Najdžel Godrih, navodi se da je svrha ovakvog objavljivanja albuma vraćanje kontrole nad razmenom fajlova u ruke autora i nas ostalih običnih smrtnika.

“Ako ovo bude finkcionisalo, svi mogu da urade ono što smo i mi uradili”, navode Jork i Godrih, objašnjavajući kako mehanizam funkcionisanja torenta i za korisnike i za autore funkcioniše znatno lakše i povoljnije od “tradicionalnih” načina za prodaju putem interneta.

BitTorrent je sa svoje strane saopštio da će od svake transakcije zadržati deset posto novca, što je znatno manje u odnosu na četrdeset procenata zarade koju za sebe uzimaju ostali internet distributeri.

Osim toga, ovim putem Jorku su na raspolaganju za dalje korišćenje svi komentari i utisci kupaca, koje ostali distributeri zadržavaju za sebe ne bi li poboljšali svoj način poslovanja i distribucije muzike.

The Eraser (2006). Nešto tradicionalnije, izdanje albuma na vinilu, može se kupiti po ceni nešto manjoj od 40 evra.

Ovaj potez Jork je povukao skoro godinu dana nakon što je povukao neka od svojih izdanja sa Spotify-a, servisa za emitovanje muzike, u znak protesta protiv malih naknada koje tim putem dobijaju muzičari.

Tomorrow's Modern Boxes:

1. A Brain in a Bottle
2. Guess Again!
3. Interference
4. The Mother Lode
5. Truth Ray
6. There Is No Ice (For My Drink)
7. Pink Section
8. Nose Grows Some

B92

*

Van mreže Ch

• 12 273
  • Zahvaljeno: 8 puta
  • 164
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #5 poslato: 23:41:31, 09.Okt.2014. »
Još par dana možete da besplatno skinete novi album benda Kanda, Kodža i Nebojša

Od srede, 8. oktobra svi zainteresovani imaće prilike za besplatan download albuma “Volja za noć” na sajtu EXITMusic koji će trajati narednih 10 dana.
Poklon benda stiže nakon objave drugog singla sa novog albuma benda “Vera, nada, ljubav i stav”, koji je premijerno prikazan na MTV kanalu.

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 4 671
  • Zahvaljeno: 9 puta
  • 147
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #6 poslato: 11:25:37, 30.Okt.2014. »
Pop pevač Nenad Knežević Knez, ovih dana predstavlja svoju novu pesmu “Znam da nisi ona”, koja će se naći na njegovom jedanaestom albumu po redu, koji će biti objavljen na proleće sledeće godine. Veruje da će se pesma naići na dobar odziv kod publike. “Pesmu je komponovao Dragan Brajović Braja, dok su Marko Milatović i Vladimir Popović aranžerski i producetski “upakovali” ovu kompoziciju...

Strah me čini jačim i boljim.

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000