Skolovanje i nedovoljna motivacijaa

• Odgovora: 1
*

Van mreže mimika

• *
  • 1
  • 0
  • Pol: Žensko
Skolovanje i nedovoljna motivacijaa
« poslato: 05:04:13, 25.Dec.2013. »
Cao drugari, dospela sam u period kada nemam volje bukvalno ni za cim. Ukratko: Studiram farmaciju, na drugoj godini sam, prvu sam u roku ocistila. U prvoj godini sam isto jako slabo ucila, skroz nisam mogla da se uklopim da sve postignem, ali na svu srecu sam se nekako izvukla. Kako je krenula druga godina ja sve manje i manje radim, ucim, i bukvalno mi dani prolaze ni u cemu, da bar odem negde, pa da kazem, eto bar sam bila negde, nesto drugo da sam uradila. Po principu : Gde si bio-nigde, sta si radio- nista. Ne mogu da se prepoznam, ne pronalazim nikakvu motivaciju, imam osecaj kao da ne mogu da radim nesto za sta mi je potrebno vise vremena, jer sve imam osecaj da je to sto radim uzaludno i da necu uspeti. Sve vise me hvata panika jer mi se sve gomila, a nimalo nije lako, a ja samo pricam o tome kako mi je tesko, kako ne ucim, kako puno obaveza imam, a pritom nista ne radi, i svesna sam toga, sto je najtragicnije, a nista ne preduzimam. :S Sigurna sam u to da je ovo ono sto zelim, i da zelim da se vratim na staro, da radim svoje obaveze jer ovako postajem jako nesrecna i nezadovoljna i samopouzdanje mi nestaje sve vise i vise .  :(  Samo mi je potrebno par saveta kako da se organizujem, kako da budem istrajna u donesenju odluka i ciljeva. Hvala unapred !  :)

Odg: Skolovanje i nedovoljna motivacijaa
« Odgovor #1 poslato: 14:22:09, 02.Jun.2014. »
U istom sam problemu,samo sam ja prva godina  :(

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000