Neptun u aspektima

  • Odgovora: 0

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Pokahontas-84

  • **
  • 262
  • 8
  • Pol: Žensko
  • Love,Peace,Freedom
Neptun u aspektima
« poslato: 17:01:51, 05.Dec.2013. »
 Svi Neptunovi aspekti pokazatelji inspiracije i nadahnuća, odnosno pokazatelji varljive laži i zablude. Oni opijaju slatkim zanosom  i istodobno nas zavaravaju. Nije se lako othrvati Neptunovim porivima i u diskursu beskrajne mašte ostati nogama čvrsto na zemlji. Neptun, poput ostalih transcendenata, vrlo često djeluje najjače upravo preko aspekata, jače nego preko kuće i znaka. Osobito su bitni aspekti Neptuna sa svjetlima, Suncem i Mjesecom, te sa vladarima horoskopa. U njegovim aspektima ne tražimo snagu nego finesu, u boljoj varijanti nadahnuće, dok nažalost loše postavke donose laž i zabludu. U najboljoj varijanti Neptun putem svojih aspekata daje sva konačna objašnjenja, dok u najgorim varijantama može ugroziti i sam život osobe, zahvaljujući činjenici da on vlada lijekovima, drogama, otrovima, alkoholom i svim pomagalima koji nas iz svijeta zbilje vode u svijet mašte.

Meni je NE vladar Asc i je u 10 polje.... Sugo nisam mogla jasno da utvrdim sa sta bi to htela da se bavim u zivotu, dok nije stupio SA na scenu :)..... Moj SA povratak mi je doneo da jasno uvidim sa sta zelim da se bavim i hvala mu na tome :)



 
 





 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
33 Odgovora
42663 Pregleda
Najnovije: 11:43:16, 07.Jan.2024.
Zrikla28
25 Odgovora
24184 Pregleda
Najnovije: 03:10:27, 30.Mar.2014.
jelicatodor
32 Odgovora
20867 Pregleda
Najnovije: 11:41:52, 07.Jan.2024.
Zrikla28