Natalni horoskop

• Odgovora: 10
Stranice: 1 2 »
*

Van mreže Pokahontas-84

• **
  • 262
  • 8
  • Pol: Žensko
  • Love,Peace,Freedom
Natalni horoskop
« poslato: 12:47:52, 05.Nov.2013. »
Zaboravila sam da postavim pitanje... mene interesuje ljubav uglavnom, moj buduci muz, njegov opis ( karaktera, profesije, ako moze izgleda :) ), gde bi bilo meso upoznavanja i kada bi bilo to ptprilike i tako.....  :)

*

Van mreže plutonac

• 7 311
  • 75
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: Natalni horoskop
« Odgovor #1 poslato: 12:30:59, 23.Nov.2013. »
Mene ste skroz zaboravili  :(
evo ja cu, da pomognem Carobnom i ekipi koja je zaduzena za tumacenja, a sigurno ne stize svima da odgovori...
dakle,Pokahontas, tvoj buduci muz je povezan sa tvojim poslom, upoznacete se na radnom meatu sigurno, to ce biti covek miran, pametan,autoritet u poslu, pazljiv i jako vredan radnik, tj strucnjak, privuci ce te intelekt kod njega i licnost, vise nego fizicka pojava, ali mislim da ce ti ulivari sigurnost.Moze biti malo stariji od tebe, i mada deluje stidljivo, pokazace se kao stabilna i jaka licnost.Kasnije bi mogao dosta da se promeni u pozitivnom smislu kada su emocije u pitanju i nacin zivota, mogao bi postati veci hedonista, popustiti malo preterani perfekcionizam i radoholizam, takodje se vremenom moze prolepsati ili tebi biti jos lepsi nego na pocetku.
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

*

Van mreže Pokahontas-84

• **
  • 262
  • 8
  • Love,Peace,Freedom
« Odgovor #2 poslato: 13:15:00, 23.Nov.2013. »
evo ja cu, da pomognem Carobnom i ekipi koja je zaduzena za tumacenja, a sigurno ne stize svima da odgovori...
dakle,Pokahontas, tvoj buduci muz je povezan sa tvojim poslom, upoznacete se na radnom meatu sigurno, to ce biti covek miran, pametan,autoritet u poslu, pazljiv i jako vredan radnik, tj strucnjak, privuci ce te intelekt kod njega i licnost, vise nego fizicka pojava, ali mislim da ce ti ulivari sigurnost.Moze biti malo stariji od tebe, i mada deluje stidljivo, pokazace se kao stabilna i jaka licnost.Kasnije bi mogao dosta da se promeni u pozitivnom smislu kada su emocije u pitanju i nacin zivota, mogao bi postati veci hedonista, popustiti malo preterani perfekcionizam i radoholizam, takodje se vremenom moze prolepsati ili tebi biti jos lepsi nego na pocetku.

Hvala ti pino Plutonac na tumacenju.... Zanm ja da je moderatorima tesko da svima odgovore, ali zbog ovaj moj Mars na MC, jako sam netrpeljiva :D Hvala ti jos jednom :)

*

Van mreže plutonac

• 7 311
  • 75
  • mizantrop 100%
« Odgovor #3 poslato: 13:23:46, 23.Nov.2013. »
e upravo ta netepeljivost ce ti praviti problem u karijeri

*

Van mreže Pokahontas-84

• **
  • 262
  • 8
  • Love,Peace,Freedom
« Odgovor #4 poslato: 13:31:47, 23.Nov.2013. »
e upravo ta netepeljivost ce ti praviti problem u karijeri

Jaoo.... a sta cu, kako da pomognem samoj sebi? :) Ruku na srce, do sada nisam imala ama bas nikakav problem na poslu... Postujem i uvazavam autoritete, iako mi MA na MC, ali ne bolim se njima i ne pokoravam se.... Ako mislim da gresu negde, kazem to jasno i glasno, bez da vicem, vregjam ili omalovazujem.... Cini mi se da oni to postuju i imam jako dobar odnos i sa kolegama i sa nadregjenima, postuju me svi na poslu.... Mislim da je tu odradiju MA svoju simoliku.

*

Van mreže plutonac

• 7 311
  • 75
  • mizantrop 100%
« Odgovor #5 poslato: 13:39:18, 23.Nov.2013. »
moguce, Ma treba samo usmeravati, da zna da se iskontrolise u svoju korist kad treba

*

Van mreže Pokahontas-84

• **
  • 262
  • 8
  • Love,Peace,Freedom
« Odgovor #6 poslato: 13:41:40, 23.Nov.2013. »
Jasno, Marsom treba kontrolu.... srecom, moja Devica je tu da pomogne  ;)

*

Van mreže plutonac

• 7 311
  • 75
  • mizantrop 100%
« Odgovor #7 poslato: 13:47:50, 23.Nov.2013. »
imas jak Mo, jak Ju, asc ribe, nisi ti konfliktna licnost ja bih rekao.. ovaj Ma ce pre biti novac od profesije

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #8 poslato: 13:48:49, 23.Nov.2013. »
Jmc u 9., pa si možda bila u nekoj vezi sa svojim drugim suprugom u prošlom životu. Ili si studirala u prošlom životu, ovo što sada studiraš, pa ćeš to sada raditi sa posebnom ljubavlju zbog te veze sa prošlošću. Sve iz oblasti 9. kuće ti je poznato, i dobro ti ide, jer su tu savladane lekcije u prošlom životu.

*

Van mreže Pokahontas-84

• **
  • 262
  • 8
  • Love,Peace,Freedom
« Odgovor #9 poslato: 16:28:44, 23.Nov.2013. »
imas jak Mo, jak Ju, asc ribe, nisi ti konfliktna licnost ja bih rekao.. ovaj Ma ce pre biti novac od profesije

Jeste, i hvala Bogu sto je tako.... ne volim svagje, izbegavam ih u sirok lak...

Stranice: 1 2 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000