Ko dolazi posle Mihajlovica?

• Odgovora: 21
Stranice: 1 2 3 »
*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 4 671
  • Zahvaljeno: 9 puta
  • 147
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Ko dolazi posle Mihajlovica?
« poslato: 12:43:00, 13.Nov.2013. »
Karadžićeva opozicija hoće Magata umesto Siniše?

Iako su do kraja godine na programu još tri kola Jelen Superlige, kao i mečevi četvrtfinala Kupa, fokus javnosti počeo je da se pomera ka Fudbalskom savezu Srbije, kome u narednih nekoliko nedelja predstoje krupne, možda i sudbonosne odluke.

Prvenstveno se to odnosi na predsednika FSS, Tomislava Karadžića, od čijeg ostanka ili odlaska zavisi čitava garnitura ljudi.

Najistureniji među njima je svakako selektor Siniša Mihajlović, koji je više puta izjavio da će napustiti klupu "orlova" ako na čelo Saveza dođe novi čovek.
Dnevni list "Alo!" u utorak piše o postojanju "opozicije, koja ne sedi skrštenih ruku".

"U duhu političkih trendova, Vlada Srbije, koja je angažovala nekoliko inostranih stručnjaka (Dominik Stros-Kan, Franko Fratini, Alfred Guzenbauer) i fudbalski radnici potpomognuti bogatim domaćim biznismenima, žele da angažuju eminentnog stručnjaka, koji bi u srpski fudbal uveo disciplinu i vratio nas na evropski kolosek".

"Alo!" dalje navodi da postoji konkretna ideja, da se za novog stratega nacionalnog tima postavi Nemac Feliks Magat (60), trener koji vlada "gvozdenom rukom" i koji je osvajao Bundes ligu sa Bajernom dva puta i jednom sa Volfsburgom.

Prema saznanjima ovog lista, ako iz bilo kog razloga ne bi došlo do dogovora sa Magatom, ulogu favorita za prestižnu funkciju preuzeo bi Ljubinko Drulović, strateg omladinske reprezentacije Srbije, koja je letos trijumfovala na prvenstvu Evrope.

Ostaje da "orlovi" pod vođstvom Mihajlovića odigraju prijateljske mečeve protiv Rusije i selekcije novinara, pa da počne rasplet...

http://www.mondo.rs/topicv35/MONDO/1
Strah me čini jačim i boljim.

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 4 671
  • 147
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Ko dolazi posle Mihajlovica?
« Odgovor #1 poslato: 14:01:35, 19.Nov.2013. »
Selektor Srbije i definitivno će u Užicu u utorak poslednji put voditi "orlove", a onda potpisati ugovor sa klubom iz Đenove. Debi u nedelju protiv Lacija.

(mah:mah)  (mah:mah)

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 4 671
  • 147
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #2 poslato: 18:54:11, 24.Nov.2013. »
Miha: Deki nema karakter da bude trener

Autor: MONDO

"Stanković će definitivno raditi nešto u vezi sa nacionalnim timom, ali ne mislim da će postati trener", konstatovao bivši selektor Srbije u Đenovi. Otkrio i da mu je nuđeno da nastavi da radi sa "orlovima".

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 4 671
  • 147
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #3 poslato: 14:31:20, 28.Nov.2013. »
Prema saznanjima B92, dolazak Stankovića nikako nije povezan sa idejom Tomislava Karadžića da ga ga upravo on zameni, jer je aktuelni predsednik Fudbalskog saveza Srbije želeo za svog naslednika, kako je sam rekao, iskusnog privrednika, a ne bivšeg sportistu.

Ipak, konačnu reč imaće Skupština FSS, koja će biti održana po završetku jesenjeg dela Superlige, što je za desetak dana. Ne treba zaboraviti da su članovi Skupštine FSS trenutno mahom ljudi koji su za aktuelnog predsednika.

"Sport" i "Sportski žurnal" pišu i da je Ljubiša Tumbaković glavni kandidat da nasledi Sinišu Mihajlovića na klupi nacionalnog tima Srbije.

*

Van mreže pallmall

• 1 536
  • 22
« Odgovor #4 poslato: 20:51:32, 14.Jul.2014. »
Verovatno će Walter Zenga da preuzme reprezentaciju. Bar sam tako čuo i plata od 20.000 € + onaj bonus ako nas odvede na Evropsko prvenstvo 2016. Kažu da je jedini problem nešto oko poreza...

*

Van mreže Ch

• 12 273
  • Zahvaljeno: 8 puta
  • 164
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #5 poslato: 09:29:24, 15.Jul.2014. »
Zenga tražio još para Fudbalskom savezu Srbije...
S. I. | 15. jul 2014. 06:1

Na današnjoj sednici Izvršnog odbora FSS neće biti imenovan selektor. Ukoliko Karadžić ne izvuče nekog stranog "keca iz rukava", Ljubinko Drulović je sve izvesnije rešenje da ostane sa "orlovima".

NI posle današnje 10. sednice Izvršnog odbora FS Srbije, "orlovi" neće dobiti novog selektora. Doduše, predsednik Tomislav Karadžić najavio je da će novog selektora imenovati najkasnije do kraja meseca, ali se i on sam nadao da će imati jasniju sliku do današnje sednice.

Italijan Valter Zenga je sve dalje od klupe jer je tražio više novca za svoje usluge, a očigledno da je dvojno oporezivanje kamen spoticanja kad su u pitanju Dik Advokat i ostali kandidati iz EU.

Ukoliko Karadžić ne izvuče nekog stranog "keca iz rukava", Ljubinko Drulović je sve izvesnije rešenje da ostane sa "orlovima".

Na samoj sednici IO, posle usvajanja zapisnika sa prethodne sednice, uslediće razmatranje inicijative za promenu sistema takmičenja pod okriljem Fudbalskog saveza Srbije za sezonu 2015/16. Na dnevnom redu će se naći sva pitanja u vezi sa odlukama o sistemu stalnih takmičenja za prvenstva fudbalskih liga i nadležnim organima za sprovođenje takmičenja na nivou FSS.

Potom će biti usvojene propozicije za prvenstvena i kupa takmičenja i kalendar za sezonu 2014/15. Biće razmotrena i pitanja u vezi sa suđenjem, akta u vezi službenih lica, pitanja vezana za ženski fudbal, liga mlađih kategorija i futsal, Arbitražnog suda FSS.

Novosti

*

Van mreže Programer

• *
  • 41
  • 1
« Odgovor #6 poslato: 12:41:06, 22.Jul.2014. »
Holandski trener Dik Advokat biće novi selektor reprezentacije Srbije, potvrdio je predsednik FSS Tomislav Karadžić. Advokat će na mestu selektora naslediti Ljubinka Drulovića koji je bio vršilac dužnosti nakon odlaska Siniše Mihajlovića.

*

Van mreže pallmall

• 1 536
  • 22
« Odgovor #7 poslato: 15:12:06, 22.Jul.2014. »
Taman sam hteo da upišem! Pa dobro, 'ajde da vidimo...

*

Van mreže Ch

• 12 273
  • Zahvaljeno: 8 puta
  • 164
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #8 poslato: 17:51:51, 22.Jul.2014. »
Šta ćemo da vidimo?  :roll:

*

Van mreže Strahinja

• 652
  • 26
« Odgovor #9 poslato: 18:02:44, 22.Jul.2014. »
Nadam se da će nam sa ovim selektorom biti bar malo bolje i da ćemo doći do Evropskog prvenstva.

Stranice: 1 2 3 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000