dilema ------hitno

• Odgovora: 1
*

Van mreže katja5

• *
  • 4
  • 0
  • Pol: Žensko
dilema ------hitno
« poslato: 19:28:38, 19.Avg.2013. »
zamolila bih ako moze jos neko da baci pogled na kartu
pitanje je da li bi trebalo da prihvatim novi posao koji mi je ponudjen dvoumim se posto mi je ostavljena neka vrsta ultimatuma postavicu link za kartu i neko moje kratko tumacenje onoga sto ja znam ili bar mislim da znam ali u svakom slucaju bi mi puno znacilo da napise jos neko svoje misljenje

http://imageshack.us/f/838/n4s.gif/

asc u vodoliji -mene predstavljaju saturn i mesec
saturn u 8. ja se ne osecam najbolje u svojoj kozi,ujedno predstavlja prestanak rada na trenutnom radnom mestu i strah od rizika jer ne znam da li cu doneti ispravnu odluku ukoliko prihvatim taj drugi posao.
saturn u skorpiji je u terminu ,ali je ujedno u vladarstvu,tripl.,terminu i licu marsa -e sad ne znam da li to mogu tumaciti da meni nece biti bas najbolje na tom poslu ili da ce mi taj posao doneti bolju finansijsku stabilnost sobzirom da je 2.kuca u ovnu a vladar mars koji je u raku u svom tripl.i terminu.
mesec u jarcu potvrdjuje da se ja trenutno ne osecam bas najsjajnije ,ali je ujedno u vladarstvu saturna i egzaltaciji marsa -mozda bi ipak ovo mogla biti dobra odluka za mene i moje finansije
posao 10 u strelcu vladar jupiter koji oznacava uvecanje u 5.u kuci zadovoljstva ne znam da li i koliko treba da me brine to sto je u izgonu saturna i padu marsa mada se tesim da bi to moglo znaciti pre da ce mi tamo biti bolje ali da mi ne ocekujem previse
e sad mesec i jupiter u aplikaciji
saturn jupiter u separaciji
e sad se izgubih koji bi zakljucak trebao da bude na celu pricu prihvatiti ili ne ???

*

Van mreže katja5

• *
  • 4
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: dilema ------hitno
« Odgovor #1 poslato: 10:02:14, 04.Sep.2013. »
sad tek vidim da ne moze karta da se otvori link je

http://imageshack.us/f/838/n4s.gif/

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000