Inteligentni imaju vecu seksualnu zelju

• Odgovora: 1
*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 4 669
  • Zahvaljeno: 9 puta
  • 147
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Inteligentni imaju vecu seksualnu zelju
« poslato: 11:19:54, 02.Jul.2013. »
Najnovije istraživanje pokazuje da što osoba ima veći IQ, ima jači libido i maštovitija je u krevetu
Jedan proizvođač seks igračaka uradio je istraživanje na studentima raznih britanskih univerziteta. U vrhu onih koji su spremni da isprobavaju seksi igračke izdvojili su se studenti s najprestižnijih fakulteta, Kembridža i Oksforda.

Ispostavilo se da je prosečan ispitanik prošle godine u seks šopovima potrošio oko 215 britanskih funti, što je skoro tridesetak hiljada dinara, dok su oni koji pohađaju Oksford i Kembridž izdvajali i do 500 funti na intimno seksi rublje i igračkice.
Najviše novca trošilo se na luksuzne vibratore, a istraživači zaključuju da, pored vrhunskih akademskih dostignuća, najelitniji studenti žele da steknu i bogato znanje o svom telu i steknu što raznovrsnija seksualna iskustva.

(Telegraf.rs)
Strah me čini jačim i boljim.

*

Van mreže delhaj

• **
  • 298
  • 11
  • Pol: Muško
Odg: Inteligentni imaju vecu seksualnu zelju
« Odgovor #1 poslato: 12:51:29, 02.Feb.2014. »

Nisam siguran da sama inteligencija ima veze s željom za sex.
Ali se slažem da inteligentniji i obrazovaniji imaju veći i slobodniji pogled na sam sex. Tako isto i na razna sexi pomagala, odnosno igračke. A samim ti skloniji su i raznim exsperimentima vezanim za sex.
 Ali ipak je to dosta stvar osobnosti.
Vrijeme koje nismo proveli u ljubavi, izgubljeno je vrijeme.

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000