Pomoc

  • Odgovora: 4

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Swacko

  • *
  • 1
  • 0
  • Pol: Žensko
Pomoc
« poslato: 18:02:01, 22.Mar.2013. »
Svesna sam da ne zapocinjem temu, meni zapravo treba neki savet, mala pomoc. Imam problem kuci i to su svekar i svekrva. Ni moj muz ne prica s njima, samo sa svekrom oko nekog posla ako treba. Promenili su ponasanje kad sam rodila devojcicu. Nisu je uzimali, ni gledali, niti su joj sta kupili. Svekar joj je uzeo smoki i plazmu koje joj je jedan poznanik kupio, svekrva nije htela da da toplomer kad je bila bolesna, okrivila me je da sam ga izgubila a u stvari ga je sakrila u sobi (kasnije ga je muz pronasao medju njenim stvarima). Presla sam u prizemlje kuce da bih nasla mir sa svojom porodicom, ali su oni presli dole cim sam ja otisla kod mojih roditelja na par dana. Ko god da je dolazio iz komsiluka kod mene oni su ih isterali, skoro su isterali i moje roditelje, tako da mi niko ne dolazi. Po meni je resenje da odemo odavde, sto smo i planirali, ali cim je svekar cuo pricao je sa mojim muzem i on je od toga odustao. Najgore je sto sad ni on vise ne pokusava da popravi stvari. Ne radim nigde, po ceo dan sam kuci i slusam psovke i slicne gluposti koje mi pricaju. Dete mi je napunilo 2 godine i sad je uzimaju, vole je, ali su je naucili da prica da joj je mama luda. Jednom sad odlazila odavde i bila kod mojih, muz nas je obilazio, nije hteo i on da ode dok ne obere jagode i uzme novac za njih, medjutim ja sam se vratila pre toga jer je svekar pristao da mi budemo na spratu, a oni u prizemlju. Ali i od toga nista, njima je soba na spratu i oni su stalno kod nas. Moji za sve to znaju, i zvali su me da se vratim kuci, spakovala sam se, ali me je muz odvratio. Ne prodje dan a da ne placem, znam da mi ne vredi, ali sta mogu. Trudim se da ispred cerkice budem jaka, ali i ona primecuje da nesto nije u redu.. Molim Vas za neki savet jer stvarno ne mogu vise ovako.


 


*

Van mreže medenica

  • ****
  • 3 854
  • Zahvaljeno: 8 puta
  • 47
  • Pol: Muško
Odg: Pomoc
« Odgovor #1 poslato: 13:31:58, 23.Mar.2013. »
Uh bas tesko, mislim da bih tvoj muz trebao da odigra ulogu umesto tebe da stavi svojim roditeljima do znanja da nemogu da narusavaju vasu privatnost. Da ne remete vas mir i vasu slobodu u vasem delu kuce. Porazgovaraj sa njim jer ako osecas pritisak to nije dobro za vas brak. On ne zeli da se zamera svojima zbog vise faktora ti si izgubila volju da.budea dobra snajka i sve u svemu situacija se zahuktava. Sedite i porazgovarajte sa njima jer to jejedino resenje, bez svadje i presucivanja problema.
 

*

Van mreže faith

  • **
  • 416
  • 21
  • Pol: Žensko
Odg: Pomoc
« Odgovor #2 poslato: 14:21:26, 23.Mar.2013. »
Jako komplexna situacija, kako god da bih zeljela da te savjetujem ne smatram da je to najpametnije.

Mislim da bi trebala da nadjesh uzrok problema, ne mislim da je problem shto si rodila djevojchicu  vec je neshto drugo u pitanju. Mozda ti to pomogne da bolje razumijesh njih i njihovo ponashanje i tako uspijesh da popravish situaciju.

Da sam na tvom mjestu, vjerovatno bih razgovarala sa muzem i preselila se negdje. Stavila bih do znanja da smo mi odvojena porodica koja moze i treba samostalno da funkcionishe. Josh koju godinu i dijete ce porasti moci cesh da se zaposlish, a dvije plate u kucu su vec neshto.
 

*

Van mreže dvostruka djevica

  • ***
  • 848
  • 44
  • Pol: Žensko
  • I reč je dodir.. ako znaš..
Odg: Pomoc
« Odgovor #3 poslato: 14:47:07, 23.Mar.2013. »
Slažem se, nekako mi je neprijatno i davati savjete ali eto da sam ja u takvoj situaciji sigurno bih razgovarala sa suprugom jer je nezdravo za dijete da raste u takvim okolnostima gdje će gledati kako mu se najbliži svadjaju a i Vi gubite vrijeme koje možete da provedete sa onima do kojih vam je najviše stalo, pare jesu problem ali bolje i manje novca nego da vam je svaki dan nepodnošljiv.
 

*

Van mreže Džudi

  • **
  • 212
  • 10
  • Pol: Žensko
Odg: Pomoc
« Odgovor #4 poslato: 22:34:58, 16.Jul.2013. »
Jako je teško dati savet jer se samim davanjem saveta zalazi u nečiju intimu.

Da sam na tvom mestu razgovarala bih sa tvojim mužem i pokušala bih, na svaki način, da odem iz te kuće.

Srećno..   
Život je sastavljen od dana za plakanje i od dana za smejanje...
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
3 Odgovora
4446 Pregleda
Najnovije: 21:10:50, 13.Apr.2009.
very crazy
1 Odgovora
1014 Pregleda
Najnovije: 00:41:24, 09.Nov.2012.
Maestro
0 Odgovora
1435 Pregleda
Najnovije: 21:29:13, 27.Okt.2013.
Ch