Razvod u natalnoj

• Odgovora: 8
*

Van mreže natilus

• *
  • 21
  • 0
  • Pol: Žensko
Razvod u natalnoj
« poslato: 12:44:13, 19.Mar.2013. »
Da li neko zna kako se sa sigurnoscu moze videti razvod u necijem natalu?C:\Users\Rada1\Pictures\astro_2at_02_deki_41577_19032.gif

*

Van mreže dvostruka djevica

• 834
  • 41
  • I reč je dodir.. ako znaš..
Odg: Razvod u natalnoj
« Odgovor #1 poslato: 11:24:39, 20.Mar.2013. »
Mislim da ni najbolji astrolog ti ne može reći da ćeš se razvesti sigurno, mogu ti navesti neke astrološke pokazatelje  koji mogu da ukažu na razvod, nomalno više aspekata kada se poklopi vjerovatno je vjerovatnoća veća i tada će neki loš  tranzit sa sedmom vladaocem i planetama u njoj pokretati priču.. prije svega gleda se sedmo polje, vladar na vrhu sedmog , gdje ide i aspekti sa drugim planetama, planete u sedmom (naglasak na malefičnim za razvod, nekada one samo opišu kakvi partneri dolaze u obzir da bi uopšte došlo do braka ili nas testiraju pa ko preživi nastavlja) kakve aspekte prave medjusobno, kakva je njihova priroda i kakve avspekte prave sa drugim planetama, znak na vrhu sedmog ako je promjenjljiv: ribe djevica blizanci strijelac, vl sedme u trećoj, u devetoj, devete u sedmoj i treće u sedmoj, vl prve u trećoj daje tu blizanaču prirodu, aspekti sedme i osme, jer je osma razvod- smrt braka, aspekti venere sa suncem ako je ona vl sedme...

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #2 poslato: 11:31:20, 20.Mar.2013. »
Slažem se, a djevice, šta misliš može li vladar 7. u konjukciji sa vladarem 3. kuće ukazati na razvod - So0Sa u škorpiji, kao što je kod mene slučaj?

*

• 834
  • 41
« Odgovor #3 poslato: 12:45:38, 20.Mar.2013. »
Ako se konjukcija gleda kao dobar aspekt možda znači da će saturn na neki način mijenjati sunce odnosno bi ti trebalo njega da mijenjaš jer je tvoja sedma njegova prva a tvoja treća njegova deveta... eto tako ja nto vidim.

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #4 poslato: 12:53:18, 20.Mar.2013. »
Sviđa mi se tvoje tumačenje.  :flowers:

*

Van mreže natilus

• *
  • 21
  • 0
« Odgovor #5 poslato: 11:41:53, 26.Jun.2013. »
Mislim da ni najbolji astrolog ti ne može reći da ćeš se razvesti sigurno, mogu ti navesti neke astrološke pokazatelje  koji mogu da ukažu na razvod, nomalno više aspekata kada se poklopi vjerovatno je vjerovatnoća veća i tada će neki loš  tranzit sa sedmom vladaocem i planetama u njoj pokretati priču.. prije svega gleda se sedmo polje, vladar na vrhu sedmog , gdje ide i aspekti sa drugim planetama, planete u sedmom (naglasak na malefičnim za razvod, nekada one samo opišu kakvi partneri dolaze u obzir da bi uopšte došlo do braka ili nas testiraju pa ko preživi nastavlja) kakve aspekte prave medjusobno, kakva je njihova priroda i kakve avspekte prave sa drugim planetama, znak na vrhu sedmog ako je promjenjljiv: ribe djevica blizanci strijelac, vl sedme u trećoj, u devetoj, devete u sedmoj i treće u sedmoj, vl prve u trećoj daje tu blizanaču prirodu, aspekti sedme i osme, jer je osma razvod- smrt braka, aspekti venere sa suncem ako je ona vl sedme...

a ukoliko je vladar 7 i 9 u konjukciji u 3 kuci,da li bi to moglo znaciti da ce se osoba pronaci u drugom braku? Pri tom venera(5k) pravi aplikacionu opoziciju sa meseco(11k)!!vladar 7 je mars a treca kuca je u jarcu-mars u egzaltaciji! dobro ili lose??

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #6 poslato: 12:13:40, 26.Jun.2013. »
Možda to ukazuje na veze prije braka, ti prekidi, a vladar 9. i 7. može ukazati na obrazovanog partnera, iz inostranstva ili koji posluje sa strancima, zatim partner puno putuje i slično.

*

• 834
  • 41
« Odgovor #7 poslato: 22:39:52, 30.Jun.2013. »
Citat
a ukoliko je vladar 7 i 9 u konjukciji u 3 kuci,da li bi to moglo znaciti da ce se osoba pronaci u drugom braku?vladar 7 je mars a treca kuca je u jarcu-mars u egzaltaciji! dobro ili lose??
djeluje da ćeš naglo ući u brak, ta osoba bi mogla da bude starija, taj mars u jarcu, uspješan i komunikativan, neko ko je obrazovan, druge vjere, kulture, sranac, ili neko ko putuje, možete se i upoznati na nekom putu, ne liči mi na drugi brak.
Citat
Pri tom venera(5k) pravi aplikacionu opoziciju sa meseco(11k)!!
mislim da se boriš sa sobom (i mjesec i venera su žen.prin.) na način da bi da uživaš u ljubavi s partnerom s jedne i u slobodi s druge strane .. . ili nešto slično u simbolici kuća.. iako se ovo odnosi na predbračne veze, živjeće taj uticaj uvijek jer su takve pl. u pitanju (ženske planete i direktno te opisuju)

*

Van mreže volonter

• **
  • 212
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 14
« Odgovor #8 poslato: 06:39:59, 01.Jul.2013. »
aspekti sedme i osme kuce jer je osma razvod smrt braka - meni su u konjukciji?
uran i neptun separacija 5 stepeni orbis

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000