Povezivanje rutera sa kompjuterom..

• Odgovora: 5
*

Van mreže marinaMA

• *
  • 83
  • 1
  • Pol: Žensko
Povezivanje rutera sa kompjuterom..
« poslato: 19:32:53, 18.Dec.2012. »
Cao..Na kompjuteru mojih roditelja i brata ima WLAN internet...Od opreme imaju /antenu,karticu..Kabal sto ide od antene do kompjutera ..Taj kabal se zasrafljuje za komp,gde je iznutra postavljena kartica...E ja sam bila kod njihovog provajdera da mi nameste parametre ili sta treba i kupila ruter koji su mi rekli/TP-LINK...Mene zbunjuje sto su mi rekli,da odsrafim onaj kabal sto ide u kompjuter gde je povezan sa karticom.I prisrafim na ruter.Uradila sam to ,ali nista,nema onda ni na glavnom kompu neta...Pa mi je malo nejasno..

*

Van mreže filozof

• 688
  • Zahvaljeno: 5 puta
  • 31
  • Pol: Muško
Odg: Povezivanje rutera sa kompjuterom..
« Odgovor #1 poslato: 19:46:30, 18.Dec.2012. »
Od te antene treba da imas vezu do rutera a od rutera treba da imas vezu kablom do kompjuitera koji je vezan kablom
Da li je to wireless ruter?
Nada je san budnih.
Aristotel

*

Van mreže marinaMA

• *
  • 83
  • 1
« Odgovor #2 poslato: 21:23:05, 18.Dec.2012. »
Da jeste..A kabl sto povezuje ruter i kompjuter je povezan i svetli lampica na ruteru,gde je nacrtan kompjuter... kada je ukljucen..Mene zbunjuje sto je rekao da odsrafim onaj kabl gde je zasravljen gde je kartica?...A od vremena imaju neki njihov kvar,nestao nam net,sutra prekosutra bi trebali da ga poprave..

*

Van mreže Ch

• 12 273
  • Zahvaljeno: 8 puta
  • 164
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #3 poslato: 21:52:24, 18.Dec.2012. »
Rekli su vam da otkačite taj kabl jer sada kabl ne ide direktno od antene do kartice, već ide do rutera, a od rutera poseban kabli u računare.

*

Van mreže marinaMA

• *
  • 83
  • 1
« Odgovor #4 poslato: 23:09:09, 18.Dec.2012. »
Namestila sam bila tako..Al one ikonice koje su pokazivale internet konekciju,vise uopste nisu pokazivale konekciju nego kao da su onako precrtane.. :-[

*

Van mreže marinaMA

• *
  • 83
  • 1
« Odgovor #5 poslato: 11:10:54, 19.Dec.2012. »
Ok je net ima sve... :D

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000