Besplatno tumacenje natalne karte

  • Odgovora: 30
Stranice: 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Besplatno tumacenje natalne karte
« poslato: 01:07:26, 08.Dec.2008. »
Besplatno tumacenje natalne karte ~ analiza natalne karte ~ minimum 400 poruka



Dragi clanovi,
Charobnjak forum svojim aktivnim clanovima nudi potpuno besplatno tumacenje natalne karte. Zahvaljujuci meni i jos nekim prijateljima foruma koji ce se ukljuciti u ovu diskusiju svaki clan koji ispuni dole navedene uslove ce dobiti tumacenje natalne karte u nekom razumnom roku. To znaci da cemo izdvojiti vreme za ovu temu ali u skladu sa nasim primarnim obavezama. Tema nije zamisljena kako bi ucenjivali nekog da ima 400 poruka na forumu, vec to je samo jedan od dokaza da je ta osoba aktivan clan foruma i da mi ne zelimo davati tumacenja slucajnim prolaznicima. To nije razlog da spamujete forum, pisete bezvezne poruke i ostavljate poruke sa smajlijem jer ce to biti sigurno uoceno i sankcionisano od strane moderatora foruma.
Takodje poruke koje ste ostavili u forumima zabave nece biti uvazene u potreban broj poruka.


Uputstvo za sve clanove koji postavljaju pitanja u temi besplatno tumacenje natalne karte:

  • Minimum da bi postavili pitanje u ovoj temi je 400 poruka (ponovno tumacenje istoj osobi je moguce nakon godinu dana i 1500 poruka)-(poruke u podforumu chat i igrice se nece racunati)
  • Takodje minimum je i bar 25 dana provedenog na forumu
  • Mozete postaviti samo jedno pitanje
  • Pitanje koje postavljate treba da bude konkretnije i sa nekim dodatnim informacijama jer na uopstena pitanja vam necemo odgovarati, svaka vasa dodatna informacija nam pomaze da bolje analiziramo vasu natalnu kartu i damo vam adekvatan odgovor
  • Mapu vase natalne karte mozete napraviti uz objasnjenje koje je dato u ovoj temi
  • Za one koji postavljaju pitanje vezano za buducnost  idu na   http://www.astro.com/horoscopes/ahor.asp  (opcija Extended Chart Selection, ulaskom na stranu na pocetku vam pise:  Please select the type of chart you want.:, izaberite Natal + Solar return chart with houses, nista ostalo ne dirajte, popunite podatke vezane za vas datum rodjenja i toliko )
  • Nakon izrade kartu zalepite ovde na temi, stavite u svoj potpis ili zakacite na http://imageshack.us/ i ostaviti nam njenu url adresu



Saveti:

  • Obratite paznju da li ste ispunili sve gore navedene uslove kako vase pitanje ne bi bilo obrisano iz teme
  • Nemojte ocekivati prognoze od nas, mozete cuti savet, poslusati ga ili ne vasa stvar jer je ovo rekreativno bavljenje Astrologijom
  • Ako ne podrzavate Astrologiju, nemojte ni postavljati pitanja
  • Astrolozi nisu vidovnjaci vec savetodavci pa tako i shvatite ove komentare
  • Nemojte sami donositi zakljucke, pitajte
  • Nemojte clanovima koji tumace slati privatne poruke i uznemiravati ih jer ce i to biti sankcionisano a tumacenje necete dobiti ni privatno ni na temi
  • Vredjanje i omalovazavanje onih koji ucestvuju i odgovaranju u ovoj temi takodje ce biti smatrano krsenjem Pravilnika


Budite fer i korektni...
« Najnovija izmena:: 14:14:02, 31.Maj.2009. * Charobnjak * »


 


*

Van mreže tikica

  • *****
    Počasni član
  • 1 743
  • 12
  • Pol: Žensko
    • Facebook
Odg: Besplatno tumacenje natalne karte
« Odgovor #1 poslato: 21:16:07, 22.Dec.2008. »
napokon sam dosla na red  ;D

nikad nisam radila natalnu kartu a imala sam zellju
zanima me moj odnos sa deckom u vezi smo nekoliko meseci ali eto htela bih da znam da li je potrebno i sta da promenim kako bi nam bilo bolje
 nekako ja imam vise sto mi smeta  ::)

evo natalna a ako treba jos nesto kazi.
Zaljubljenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Besplatno tumacenje natalne karte
« Odgovor #2 poslato: 14:28:57, 23.Dec.2008. »
Jeste da cemo da tumacimo samo onima koji su aktivni clanovi ali ovo je jedini sajt (forum) gde mozete dobiti potpuno besplatan astroloski savet kao i odgovor na vase astrolosko pitanje. Osim toga sto vam za tumacenje natalne karte nije potrebno placanje, postoji i mogucnost da vidite kako tumacimo i onda sami ocenite nase poznavanje astrologije   ;)


Pa krecemo…
Nije ti nesto bas konkretno pitanje ali ajde …

napokon sam dosla na red  ;D

nikad nisam radila natalnu kartu a imala sam zellju
zanima me moj odnos sa deckom u vezi smo nekoliko meseci ali eto htela bih da znam da li je potrebno i sta da promenim kako bi nam bilo bolje
 nekako ja imam vise sto mi smeta  ::)

evo natalna a ako treba jos nesto kazi.

Posto si prva dacu ti malo opsirniji odgovor…

Rekao bih da jedan od tvojih kvaliteta jeste samo-disciplina. Znas sebe da disciplinujes i cini mi se da jedna od tvojih zvezda vodilja bice rec “efikasnost” u svakom pogledu. Posedujes dozu kritike i samokritike i to istaknutu kada si u iscekivanju zadataka i ciljeva koji trebaju biti obavljeni.

Jedna od tvojih mana je subjektivnost i neka doza nezrelosti (naivnosti). Od tvog oca si nasledila jednu dozu inteligencije ali koju neces potpuno koristiti zbog pokusaja trazenja pravog identiteta. Privlace te opasne situacije, suocavanje sa opasnim situacijama cak se iz gluposti i naivnosti i ti sama nadjes u takvim situacijama sto naravno vodi kasnijem kajanju. Znas da budes rezervisana, mracna, tajanstvena pa i da se bavis takvim stvarima, privlaci te okultno, tajno i neistrazeno.

Problemi se mogu javiti oko finansija, seksa postoji tendencija pruzanja ili uskracivanja pomoci. Za ovakav polozaj preporucio bih ti pruzanje neke vrste pomoci ljudima  npr u medicini.

Energicna si u ljubavnom zivotu i tu zelis biti vodja. Kako u ljubavi tako i romantici imas potrebu za inicijativom. Cini mi se da na ljubavnom planu neces oskudevati sa momcima jednostavno uvek ce se javiti neki novi udvarac i neki novi muskarac koji zeli da bude sa tobom. Nepredvidljiva i neobicna si na ljubavnom planu i takvog partnera zelis pored sebe. Znas ponekad da teras po svom pa ces nekad ljubav i mrznju pronaci u istoj osobi. Seksualnost i seks je tvoje gorivo opstanka.

Kada u ljubavi nesto zelis postici ides svom snagom ne razmisljajuci koje su posledice. Posedujes snagu koju moras usmeravati u konstruktivne svrhe. Prevaru i potcinjeni odnos je nesto sto neces oprostati ni sebi ni partneru.

Kada je rec o ljubavnom zivotu preporucujem ti malo vise objektivnosti i stalozenosti u reagovanju i odlucivanju, razmisli dva puta pre nego sto nesto uradis
.
 ;)

« Najnovija izmena:: 20:23:01, 27.Jan.2009. * Charobnjak * »
 

*

Van mreže tikica

  • *****
    Počasni član
  • 1 743
  • 12
  • Pol: Žensko
    • Facebook
Odg: Besplatno tumacenje natalne karte
« Odgovor #3 poslato: 20:31:29, 23.Dec.2008. »
charobnjaku ja sam ostala bez komentara  :o
od reci do reci sve si opisao kakva sam stvarno!!!
hvala puno i jos samo da pitam kako bi mogao da mi uradis celu natalnu kartu ustvari tumacenje ali cele natalne?  :D
Zaljubljenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Besplatno tumacenje natalne karte
« Odgovor #4 poslato: 21:06:17, 23.Dec.2008. »
charobnjaku ja sam ostala bez komentara  :o
od reci do reci sve si opisao kakva sam stvarno!!!
hvala puno i jos samo da pitam kako bi mogao da mi uradis celu natalnu kartu ustvari tumacenje ali cele natalne?  :D

Tumacenje cele natalne retko kad radim jer nemam mnogo vremena. Ako si aktivan clan mozes posle odredjenog broja poruka uvek da postavis pitanje u ovoj temi i dobijes adekvatan odgovor  ;)

Ukoliko bas negde gori, trese se zemlja...  javi se pa cemo da vidimo sta i kako...
 

*

Van mreže okica

  • **
  • 124
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Besplatno tumacenje natalne karte
« Odgovor #5 poslato: 16:03:43, 05.Jan.2009. »
Valjda sam uspela da ubacim  ;).E ovako,mene zanima na polju ljubavi,da li ce se desavati nesto dobro ili lose i da li ce to da se tice proslosti ili ne?

Nemam decka a dobro ili lose se odnosi na skorasnji period...ne mogu da preciziram....neka bude za dva meseca unapred...npr  :D.Evo mozda ce ovo pitanje da pomogne...Da li nesto u vezi ljubavi ima veze sa proslosti ili je proslost proslost...sto bi tako trebalo da bude   ;) ili me ocekuje nesto drugo u ljubavi...?
« Najnovija izmena:: 03:01:58, 23.Jan.2009. * Charobnjak * »
 


*

Van mreže Tranzitna_Venera

  • **
  • 142
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Besplatno tumacenje natalne karte
« Odgovor #6 poslato: 21:19:08, 06.Jan.2009. »
e bogomi cu i ja neshto da pitam...
konkretno..soliram skoro tri godine i zanima me kad ce mene konachno neshto da 'tresne' mislim na ljubavno ludilo, a ne da me otrese ka' murvu..i kakav ce biti taj neko..njegove opshte karakteristike..poznajem li ga i sl...
karta mi je u potpisu..
znachi interesuje me ima li ikakve ljubavi na vidiku?...
Shto jedete g0*na kad je hamburger euro?
moja natalna karta
 

*

Van mreže gemini-leo

  • **
  • 230
  • 0
  • Pol: Žensko
  • HAKUNA MATATA!
Odg: Besplatno tumacenje natalne karte
« Odgovor #7 poslato: 00:42:00, 08.Jan.2009. »
Razmisljah sta da pitam, i posto mi se ucini da od ljubavi nema vajde, resih pitati za posao-karijeru... Dakle, sta cu raditi, tj. koje mi zanimanje "lezi"? Studiram spanski...

p.s. Hvala...

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Besplatno tumacenje natalne karte
« Odgovor #8 poslato: 00:55:27, 12.Jan.2009. »
Valjda sam uspela da ubacim  ;).E ovako,mene zanima na polju ljubavi,da li ce se desavati nesto dobro ili lose i da li ce to da se tice proslosti ili ne?
Nemam decka a dobro ili lose se odnosi na skorasnji period...ne mogu da preciziram....neka bude za dva meseca unapred...npr :D.Evo mozda ce ovo pitanje da pomogne...Da li nesto u vezi ljubavi ima veze sa proslosti ili je proslost proslost...sto bi tako trebalo da bude  ;) ili me ocekuje nesto drugo u ljubavi...?


Malo me duze nije bilo na ovoj temi ali pokusavam da postignem na sve strane.

Ti si jedna jako emotivna i osecajna dusa. Toliko osecajna dusa da je sposobna da se zrtvuje za druge. Posedujes ogromne fantazije i sirok spektar emocija ali sakriven. Kod tebe postoji jedna vrsta nesamopouzdanja koja se reflektuje na to da nema cvrste odluke i resenosti nego sve sa nekim dvoumljenjem. Kao da u svojoj podsvesti ne mozes potpuno da rascistis koji je tvoj pravac. Trebala bi malo da poradis na ucvrsivanju licnih stavova i ideja. U mnogim situacijama ce i same emocije biti na nekoj klackalici pa prema nekim ljudima ni sama neces biti sigurna sta osecas. Jedan od razloga za to je taj jer je otac bio jako uticajna licnost u porodici u odnosu na majku a majka je verovatno iz drugog plana kreirala tvoj sistem vrednosti. Pretpostavljam da ce se zbog nerazumevanja kod tebe javljati neki nerazreseni odnosi sa majkom i uopste zenskim svetom.

Sto se tice ljubavnog plana drugima delujes kao jedna gorda osoba koja zna sta hoce ali u dubini duse krije se jedna osecajna i ranjiva dusa koja ima svoj svet u kome nije svakom pristup dozvoljen. Tako da jedna strana govori kako si jaka licnost dok druga da u tebi postoji jedno malo dete koje se scucurilo u tvojoj podsvesti i gomila sva moguca osecanja...
Sto se tice ljubavi uvek ces nekako biti izmedju neceg novog i postojeceg, neobicnog i ustaljenog, naprednog i staromodnog i gledaces nekako te dve energije da pomiris i budes zadovoljna...

Zakljucno sa aprilom prosle godine ti si postala pametnija sto se tice ljubavi pa ces u buducnosti mnogo zrelije donositi odluke. Kao sto rekoh, moras prvo sama sa sobom da rascistis da li stvarno prema nekom nesto osecas a onda se i tako postavis prema tim osobama iz proslosti. Solarni horoskop od aprila prosle do aprila ove ukazuje da si sa partnerima mogla da imas probleme vezane za to da svako od vas tera po svom i ne zeli da popusti. Imas interesatne aspekte za ovaj naredni period ali ne znam koliko to moze da preraste u ozbiljnu vezu (trebala bi mi karta nekog momka).
Onako po tranzitima jako interesatan period za ljubav je jesen i zima 2009/2010 kada ce biti vise udvaraca, vise ljubavi pa mozda i nekih vecih desavanja na polju momaka...


Srecno
;)

« Najnovija izmena:: 20:21:16, 27.Jan.2009. * Charobnjak * »
 

*

Van mreže okica

  • **
  • 124
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Besplatno tumacenje natalne karte
« Odgovor #9 poslato: 16:10:47, 12.Jan.2009. »
Ima istine u ovom tekstu :)...Mogu da priznam da se uglavnom tako i osecam,i sve sam to znala...ali ajde mozda mi tvoj savet pomogne da realnije shvatim neke stvari i da ih brze resim.
Hvala sto si izdvojio vremena...da te ne kritikujem sto te nema dugo  8)
Pozdrav
 


Stranice: 1 2 3 4 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000