K-E dijeta

  • Odgovora: 1

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Alicia

  • *****
  • 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
K-E dijeta
« poslato: 21:47:28, 21.Apr.2012. »
Guraju cevčice u nos da bi smršale za venčanje

Buduće mlade sve češće koriste ekspres dijetu kako bi ušle u svoje savršene venčanice. Kontroverzna dijeta podrazumeva guranje cevčice za hranu u nos sve do želuca.

Reč je o "K-E dijeti" uz koju se skida deset kilograma za deset dana. Uz pomoć cevčica u organizam se unosi 800 kalorija dnevno, i to putem tečnosti koja sadrži proteine, masnoće i vodu. Nešto slično infuzji.

Jedna od budućih nevesta koje su izdržale ovu ekstremnu dijetu je i Džesika Šnajder, koja je uspela da smrša pet kilograma pred svoje venčanje.

"Bila sam deset dana bez hrane, što je poprilično emocionalno iscrpljujuće. Ljudi su me čudno gledali. Većina je mislila da sam bolesna. Morala sam ponaosob da objašnjavam da sam dobro, da ne umirem i da nisam bolesna. Bila sam strašno umorna. Doktor mi je preporučio da svaki dan šetam po sat-sat i po, ali nisam imala volju", ispričala je Džesika.

Ona je istakla negativne strane ove dijete. Iako doktori naglašavaju da ovakav način mršavljenja ne nosi nikakav rizik, gubitak deset kilograma u deset dana nije nimalo zdrav način.




Izvor


Be Weird, at least you will have a unique Personality.
 


*

Van mreže Maestro

  • ****
  • 3 386
  • 27
  • Pol: Muško
  • Carpe diem (iskoristi dan)
    • Facebook
Odg: K-E dijeta
« Odgovor #1 poslato: 13:10:12, 22.Apr.2012. »
Dzesika je trebala malo da se potrudi pa da smanji kilazu na prirodan nacin  :)
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
14 Odgovora
4148 Pregleda
Najnovije: 18:12:55, 25.Jun.2011.
Лав
4 Odgovora
17220 Pregleda
Najnovije: 15:10:59, 07.Apr.2012.
Ch
10 Odgovora
3754 Pregleda
Najnovije: 00:43:18, 07.Dec.2014.
maraja