Sunce u X.(desetoj) kući - 10.polju

  • Odgovora: 30
Stranice: « 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže dvostruka djevica

  • ***
  • 848
  • 44
  • Pol: Žensko
  • I reč je dodir.. ako znaš..
Odg: Sunce u X.(desetoj) kući - 10.polju
« Odgovor #20 poslato: 15:24:25, 21.Jan.2013. »
Kontam da je bolje da je sunce u konjukciji sa mc- jem ali ako i mars pravi konjukciju sa mc onda ne vjerujem da je baš baš, mars u 9- oj u djevici, koja počinje u lavu a dispozitor u djevici u desetoj, pored toga tu je i merkur koji je skoro u 11 inače u vagi dok je venera pored sunca (konjukcija) a i ona vagi, šta ovo sve znači? Evo natalna..
 


*

Van mreže TF 2008

  • *******
    Moderator
  • 5 568
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 55
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Sunce u X.(desetoj) kući - 10.polju
« Odgovor #21 poslato: 17:06:30, 21.Jan.2013. »
Bitno je da i samo Sunce koje je blizu MC-a nije u oprecnim aspektima sa drugim astroloskim telima.
Znak Lava obuhvata osmo i deveto polje, a Sunce je vladar Lava.
Da li ste imali u planu inostranstvo ili studirate?
 

*

Van mreže dvostruka djevica

  • ***
  • 848
  • 44
  • Pol: Žensko
  • I reč je dodir.. ako znaš..
Odg: Sunce u X.(desetoj) kući - 10.polju
« Odgovor #22 poslato: 20:38:33, 21.Jan.2013. »
Počela sam pripravnički u drugom gradu a sa specijalističkih to je godina poslije osnovnih- bachelor ovdje, mi je ostao diplomski koji vučem već više od godinu dana, tako da jesam zvanično student ali od 15- og radim pa ne znam šta od to dvoje računam :) e sad loše mi je postavljeno sunce sa uranom (i sa neptunom ali jedva i da pravi aspekt) ali mislim da je to separacioni aspekt je l može toliko da utiče? Kako mi je postavljeno inostranstvo jedan astrolog mi je rekao da je dobro što iz 9-e disp ide u 10- u i da znači karijeru vezanu za inostranstvo..
 

*

Van mreže TF 2008

  • *******
    Moderator
  • 5 568
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 55
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Sunce u X.(desetoj) kući - 10.polju
« Odgovor #23 poslato: 15:42:40, 07.Maj.2013. »
Bez obzira sto je separacija, tu imate intenzitet jer je rec samo o pet stepeni..
Moze da tako polozeno Sunce inicira karijeru u inostranstvu, zasto da ne, ako je povezano sa vasim studijama jos bolje..  dolazi u obzir i stipendija ili praksa koja bi omogucila da negde preko nastavite da se penjete sto vise..
 

*

Van mreže dvostruka djevica

  • ***
  • 848
  • 44
  • Pol: Žensko
  • I reč je dodir.. ako znaš..
Odg: Sunce u X.(desetoj) kući - 10.polju
« Odgovor #24 poslato: 01:23:32, 09.Maj.2013. »
Citat
Bez obzira sto je separacija, tu imate intenzitet jer je rec samo o pet stepeni..
pa kako se taj uran odražava, ovako položen i u lošem asp sa tim So konj mc-u?
može li dati nagli prekid, uran vladalac treće u prvoj pa kvadrat to sunce zbog loše komunikacije nametanja nekih stavova tipa moje mišljenje je uvijek ispravno..?
 

*

Van mreže TF 2008

  • *******
    Moderator
  • 5 568
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 55
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Sunce u X.(desetoj) kući - 10.polju
« Odgovor #25 poslato: 13:31:38, 04.Jun.2013. »
Ova posledica je bas od Urana zbog tog kvadrata koji pruza prema njima.
 


*

Van mreže LaraImolla

  • *
  • 4
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Sunce u X.(desetoj) kući - 10.polju
« Odgovor #26 poslato: 17:58:06, 01.Okt.2013. »
Ovako polozeno Sunce omogucuje samostalnost, zivotni uspeh, jaku motivaciju za uspeh, odgovornost, sjaj ali daje i bizarnost, preterivanje u iskazivanju svog ega i autoritativnost. Ove osobe nesvesno zele da budu na nekoj visini (profesionalno, moralno, statusom ili na neki drugi nacin). Ljudi koji ga imaju u desetoj kuci vole da komanduju, budu vodje i dokazuju svoj uspeh.

Pozitivni aspekti i Sunce blize MC-u dace pozitivnije karakteristike dok Sunce daleko od MC-a sa losim aspektima nikad nece zasijati punim sjajem...

sunce u 10 i konjukcija sa mc, a mc takodje pravi konjukciju sa jupiterom..  imali neki komentar?  ???

*

Van mreže TF 2008

  • *******
    Moderator
  • 5 568
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 55
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Sunce u X.(desetoj) kući - 10.polju
« Odgovor #27 poslato: 14:09:15, 06.Okt.2013. »
sunce u 10 i konjukcija sa mc, a mc takodje pravi konjukciju sa jupiterom..  imali neki komentar?  ???
Pomoc i podrska od autoriteta na putu do uspeha.
Bilo bi dobro da ovo podrzite nekim studijama jer bi to bila dobra osnova da napredujete.
 

*

Van mreže STASASTASA

  • *
  • 40
  • 2
  • Pol: Žensko
Odg: Sunce u X.(desetoj) kući - 10.polju
« Odgovor #28 poslato: 18:26:57, 09.Sep.2014. »
Jeste dobar polozaj,ali ne mora nuzno dati visok polozaj u karijeri,i zena koja je citav zivot cistacica ima SO u 10... ;)

Pa to sunce uopste ne mora da bude njen signifikator....
 

*

Van mreže dvostruka djevica

  • ***
  • 848
  • 44
  • Pol: Žensko
  • I reč je dodir.. ako znaš..
Odg: Sunce u X.(desetoj) kući - 10.polju
« Odgovor #29 poslato: 19:00:12, 10.Sep.2014. »
Ovako polozeno Sunce omogucuje samostalnost, zivotni uspeh, jaku motivaciju za uspeh, odgovornost, sjaj ali daje i bizarnost, preterivanje u iskazivanju svog ega i autoritativnost. Ove osobe nesvesno zele da budu na nekoj visini (profesionalno, moralno, statusom ili na neki drugi nacin). Ljudi koji ga imaju u desetoj kuci vole da komanduju, budu vodje i dokazuju svoj uspeh.

Pozitivni aspekti i Sunce blize MC-u dace pozitivnije karakteristike dok Sunce daleko od MC-a sa losim aspektima nikad nece zasijati punim sjajem...

Potpisujem  :) još ako je u kvadratu sa Uranom kao kod mene, svega tu ima..
 


Stranice: « 1 2 3 4 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
9 Odgovora
20709 Pregleda
Najnovije: 16:50:48, 18.Nov.2010.
kasper
0 Odgovora
2036 Pregleda
Najnovije: 10:22:13, 03.Okt.2009.
Ch
1 Odgovora
3248 Pregleda
Najnovije: 17:36:45, 03.Apr.2013.
macuka